A. Steponaičio taiklus dvitaškis išplėšė pergalę "Loglita - Klaipėdos Eoltas" komandai 577

Gegužės 2 d. vakarą „Klaipėdos miesto pavasario taurės“ rungtynėse susitiko „WYWA – EOLA“ ir „Loglita – Klaipėdos Eoltas“. Andriaus Steponaičio fantastiškas dvitaškis pasiekė tikslą ir „Loglita – Klaipėdos Eoltas“ šventė nuostabią pergalę prieš puikiai žaidusius „WWA – EOLA“ – 84:82 (15:18; 18:14; 18:25; 24:18; 7:9)

Jau pirmosios rungtynių minutės žadėjo aršią ir atkaklią varžovų dvikovą – komandos keitėsi taikliais metimais ir tik kėlinio gale „Loglita – Klaipėdos Eoltas“ pavyko šiek tiek parodyti savo pranašumą, pastarieji priekyje – 18:15.

Antrąjį kėlinuką geriau pradėjo „Loglita – Klaipėdos Eoltas“, kurie įsiveržė į priekį 7 taškų persvarą, tačiau „WYWA – EOLA“ nepasimetė ir pradėjo mažinti savo atsilikimą, o iki antrojo kėlinuko pabaigos ir persvėrė rungtynių eigą į savo pusę – 33:32.

Po ilgosios pertraukos vadžias į savo rankas paėmė „Loglita – Klaipėdos Eoltas“ krepšininkai, kurie užtikrintai spurtavo ir visą kėlinuką išlaikė savo susikurtą pranašumą – 57:51.

Lemiamajame ketvirtyje „WYWA – EOLA“ vedama Roko Misevičiaus kilo į lemiamą šturmą – išlygino rungtynių rezultatą, o likus žaisti 4 min. jį ir persvėrė į savo naudą. Nuo tos akimirkos rungtynės vyko taškas į tašką, o likus žaisti 16 sekundžių „WYWA – EOLA“ krepšininko Karolio Gailiūno dvitaškis pasiekė tikslą ir išlygino rezultatą – 75:75. Per likusį laiką abi komandos apsikeitė netaikliais metimais ir komandos keliasi į pratesimą.

Pratesimą geriau pradėjo „WYWA – EOLA“ vyrukai, kurie spurtavo 6:0 – 81:75. Likus žaisti 15 sekundžių iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus – 82:852 paskutinėmis sekundėmis „Loglita – Klaipėdos Eoltas“ krepšininko Andriaus Steponaičio fantastiškas dvitaškis pasiekė tikslą ir „Loglita – Klaipėdos Eoltas“ šventė nuostabią pergalę prieš puikiai žaidusius „WWA – EOLA“.

MVP: „Loglita – Klaipėdos Eoltas“ Arnoldas Gudžiūnas – 12 t., 11 at.k., 24 n.b.

„Loglita – Klaipėdos Eoltas“ Andrius Steponaitis – 14 t., 7 at.k., 17 n.b.

„WYWA – EOLA“ Evaldas Vegertas – 12 t., 14 at.k., 20 n.b.