Andrius Steponaitis už ausų ištempė "Klaipėdos sporto projektus" į finalą

Andrius Steponaitis už ausų ištempė "Klaipėdos sporto projektus" į finalą 614

Birželio 3 dieną antrame „Klaipėdos miesto pavasario įmonių taurės“ pusfinalyje susitiko „Klaipėdos sporto projektai“ ir „Pajūrio špylmanai“ komandos. Andrius Steponaitis surinko galingą dvigubą dublį bei išgelbėjo komandą nuo sensacijos rezultatu 69:62 (18:19; 15:11; 10:16; 26:16).

Rungtynes komandos pradėjo labai atviru žaidimu, „Pajūrio špylmanai“ tragiškai metė tritaškius, tačiau dėka aktyvaus presingo ir greitų atakų laimėjo pirmąjį kėlinį 19:18.

Be Andriaus Steponaičio „Klaipėdos sporto projektai“ aikštėje atrodė sutrikę ir vos tik jam grįžus žaidimas pradėjo gerėti. Iš -3 sugebėjo susikrauti 8 taškų pranašumą, tačiau kėlinio pabaigoje geriau sužaidusi Lino Kazilionio kariauna sumažino atsilikimą iki 30:33.

Po ilgosios pertraukos komandos žaidė taškas į tašką, dėka nuostabaus Tito Lengvino pasirodymo kėlinio pabaigoje „Pajūrio špylmanai“ buvo priekyje panaikinę 8 taškų deficitą 46:43.

Lemiamas ketvirtis vyko taškas į tašką. „Pajūrio špylmanai“ kovojo iki paskutinių sekundžių, tačiau Andrius Steponaitis ištempė už ausų savo komandą į finalą rezultatu 69:62.

MVP: Andrius Steponaitis „Klaipėdos sporto projektai“ 21 tšk., 17 atk.kam., 26 nb.

Paulius Kazlauskas "Pajūrio špylmanai" 16 tšk., 10 atk. kam., 4 rez. perd., 24 nb.

Valentinas Rumiancevas "Klaipėdos sporto projektai" 16 tšk., 9 išpr. praž., 18 nb.

Titas Lengvinas "Pajūrio špylmanai" 21 tšk., 18 nb.