"Aurora - Dauparų žuvis" sensacingai pasidabino bronzos medaliais

"Aurora - Dauparų žuvis" sensacingai pasidabino bronzos medaliais 617

Birželio 6 d. vakarą „Klaipėdos miesto pavasario taurės“ rungtynėse dėl trečiosios vietos susitiko „Reborda – Taisom.lt“ ir „Aurora – Dauparų žuvis“ komandos. „Aurora – Dauparų žuvis“ sensacingai pasidabino bronziniais medaliais – 54:53 (18:8; 13:13; 12:15; 11:17)

Pirmąjį kėlinuką geriau pradėjo „Aurora – Dauparų žuvis“ komanda, kuri sėkmingiau realizavo savo metimus ir besibaigiant pirmąjam kėliniui prieš savo varžovus pirmavo 16:8. O iki kėlinuko pabaigos pastarieji dar spėjo savo pranašumą padidinti iki dviženklės persvaros – 18:8.

Antrąjame ketvirtyje „Reborda – Taisom.lt“ ir toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus, tačiau įpusėjant kėlinukui pradėjo atsirišti pastarųjų toliašaudė artilerija. Tačiau antroje kėlinio pusėje „Aurora – Dauparų žuvis“ ir vėl įjungė aukštesnę pavarą ir greitomis atakomis greitai susigrąžino dviženklę persvarą – 28:16. Komandos į ilgąją pertrauką išeina rezultatu 31:21 priekyje „Aurora – Dauparų žuvis“.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vaizdas nesikeitė – „Aurora – Dauparų žuvis“ ir toliau laikė savo pranašumą. O po triejų kėlinių rezultatu – 43:36 priekyje „Aurora – Dauparų žuvis“.

Ketvirtajame kėlinuke „Aurora – Dauparų žuvis“ stengėsi išlaikyti savo pranašumą ir tik kėlinuko gale „Reborda – Taisom.lt“ pradėjo grėsmingai artėti – likus žaisti 56 sekundes komandas skyrė 3 taškai – 54:51.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: „Aurora – Dauparų žuvis“ Mindaugas Norkus – 14 t., 13 at.k., 25 n.b.

„Aurora – Dauparų žuvis“ Egidijus Mačiukas – 4 t., 10 at.k., 11 n.b.

„Reborda – Taisom.lt“ Darius Šaulys – 12 t., 5 at.k., 14 n.b.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:

Rungtynių vaizdo įrašas:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti