"Autoegida" iškovojo užtikrintą pergalę

"Autoegida" iškovojo užtikrintą pergalę 278

Gegužės 10 d. vakarą, Klaipėdos miesto pavasario taurės rungtynėse susitiko“ Pajūrio špylmanai“ ir „Autoegida“ ekipos.  „Autoegida“ iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu – 90:73 (17:15; 15:22; 13:28; 28:25)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo nerezultatyviai. Komandos keitėsi netaikliais metimais ir bandė „atrišti“ tinklelį iš vidutinio nuotolio ir tritaškio. Toliau žaidimas vyko taškas į tašką ir po pirmojo kėlinuko rezultatu 17:15 priekyje „Pajūrio špylmanai“.

Antrąjame kėlinyje komandoms po truputėlį pradėjo kristi metimai. Vienu metu „Autoegidos“ krepšininkai jau buvo susikrovę 5 taškų pranašumą, bet greitiai jį panaikino jaunojo „Pajūrio špylmanų“ žaidėjo Mindaugo Puškario taiklūs tritaškiai metimai. Visas kėlinys vėl vyko taškas į tašką tik kėlinuko pabaigoje po „Pajūrio špylmanai“ krepšininko Juozo Viršilo nesportinės pražangos „Autoegida“ krepšininkas Rimvydas Zaveckas vėl sugrąžino 5 taškų persvarą – 37:32.

Trečiąjame kėlinuke prasidėjo greitas puolimas ir rezultatyvios atakos, ko pasekoje „Autoegidos“ krepšininkai sugebėjo susikrauti net 20 taškų pranašumą, kurį išlaikė iki kėlinuko pabaigos – 65:45.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Pajūrio špylmanai“ likę be savo komandos trenerio labai suaktyvino puolimą, pradėjo mažinti persvarą ir vienu metu buvo sumažinę iki 14 taškų – 73:59. Bet „Autoegida“ krepšininkai nepasimetė ir Domininko Vaitkaus pastangomis vėl pradėjo didinti pranašumą ir rungtynes laimėjo rezultatu – 90:73.

MVP: „Autoegida“ Domininkas Vaitkus – 39 t., 10 at.k., 39 n.b.

„Autoegida“ Rimvydas Zaveckas – 16 t., 6 at.k., 7 rez. p., 5 per.k., 26 n.b.

„Pajūrio špylmanai“ Justas Maceikis – 22 t., 8 at.k., 21 n.b.