"Autoegida" užtikrintai pateko į Klaipėdos miesto "Pavasario taurės" finalą

"Autoegida" užtikrintai pateko į Klaipėdos miesto "Pavasario taurės" finalą 313

Birželio 6 d. vakarą " Klaipėdos miesto pavasario taurės" pusfinalio rungtynėse susitiko „Autoegida“ ir „Klaipėdos Eoltas“ komandos. „Autoegidos“ krepšininkai užtikrintai užsitarnavo kelialapį į finalą rezultatu 88:72 (26:12; 22:21; 18:21; 22:18;).

Pirmąjį kėlinuką užtikrintai pradėjo „Autoegida“ krepšininkai, kurie surengė spurtą 7:2. Po paprašytos „Eolto“ minutinės pertraukėlės vaizdas nesikeitė ir „Autoegida“ toliau didino pranašumą ir vienu metu buvo pasiekę jau 20 taškų pranašumą. Kėlinuko gale šiek tiek atsigavę „Klaipėdos Eolto“ vyrukai šiek tiek sumažino pranašumą ir kėlinuką užbaigė rezultatu 26:12 priekyje „Autoegida“.

Antrasis kėlinukas prasidėjo jau „Klaipėdos Eolto“ krepšininkų spurtu, ko pasekoje varžovus buvo pasiviję iki 8 taškų, tačiau „Autoegidos“ vyrukai nepasimetė ir pataikę kelis taiklius tolimus metimus atstatė rungtynių eigą į savo pusę. „Klaipėdos Eolto“ krepšininkai pradėjo žaisti agresyviau, ko pasekoje surinko daug taškų nuo baudų metimo linijos. Po dviejų kėlinukų rezultatu 48:33 priekyje „Autoegida“.

Trečiąjame kėlinuke tvyrojo įtampa, „Klaipėdos Eolto“ vyrukai žaidė labai agresyviai gynyboje, ko pasekoje du „Klaipėdos Eolto“ krepšininkai prasižengė po 5 kartus ir pastarieji liko žaisti be keitimų penkiese. O „Autoegida“ toliau išlaikė savo žaidimą ir po triejų kėlinių rezultatu 66:54 priekyje „Autoegidos“ krepšininkai.

Ketvirtąjame kėlinuke penkiese likę „Klaipėdos Eolto“ krepšininkai susiėmė ir pradėjo mažinti deficitą, sužaidus ketvirto kėlinio tris minutes jie sugebėjo rezultatą sumažinti iki 4 taškų – 68:64.  Tačiau po minutinės pertraukėlės „Autoegida“ kilo į lemiamą šturmą ir greitomis atakomis išvarginę pradėjo didinti pranašumą ir nugalėjo savo varžovus „Klaipėdos Eolto“ krepšininkus – 88:72 ir pateko į „Klaipėdos miesto pavasario taurės“ finalą.

Rungtynių žaidėjai: MVP  - „Autoegida“ Andrius Drakšas 35 t., 5 per. k.,  33 n.b.

„Autoegida“ Evaldas Brasas  – 21 t., 9 at.k., 7 rez.p., 23 n.b.

„Klaipėdos Eoltas“ Kęstas Barvydas – 28 t., 15 at.k., 18 išprov. p.,  41 n.b.