Dar viena auka: „VKKM - Authentic Cars“ suniokojo ir "WYWA" ekipos kiemą

Dar viena auka: „VKKM - Authentic Cars“ suniokojo ir "WYWA" ekipos kiemą 302

Pirmadienį, gegužės 28 dieną Klaipėdos miesto pavasario „įmonių taurėje“ susitiko „VKKM - Authentic Cars“  ir  „WYWA“  komandos. Pergalę rezultatu 71-52 (17-8; 20-21; 18-5; 16-18).

Mintautas Mockus rungtynes pradėjo penkiais taškais be atsako, pirmuosius „WYWA“ taškus baudų metimais pelnė Karolis Stirbys. „WYWA“ ekipa buksavo ir puolime ir gynyboje, o krepšininkai pradėjo nervuotis prabėgus vos penkioms minutėms. Po pirmo kėlinio „VKKM - Authentic Cars“ pirmavo rezultatu 17-8.

Antrą kėlinį tritaškiu pradėjo Karolis Stirbys, „WYWA“ ekipą patraukė ir Rimantas Šimkus. Mindaugas Mockus naudojo didelę rotaciją,  to pasekoje  ekipa išsimušė iš žaidimų vėžių. Po dviejų kėlinių rezultatu 37-29 pirmavo „VKKM - Authentic Cars“.

Trečiajame kėlinyje „VKKM - Authentic Cars“ pradėjo niokoti savo varžovus, Mintautas Mockus pelnė 2 taškus, greitoje atakoje tas pats Mintautas Mockus sudrebino krepšį dėjimu. Ekipos treneris toliau sumaniai rotavo sudėtimi ir „VKKM - Authentic Cars“ po trijų kėlinukų pirmavo rezultatu 55-34.

Lemiamame kėlinuke „VKKM - Authentic Cars“ mėgavosi žaidimu ir pribaigė varžovų kančias rezultatu 71-52.

Rungtynių žaidėjai: MVP „VKKM - Authentic Cars“ Mintautas Mockus 22t. 7 atk.kam. 33 n.b.

„VKKM - Authentic Cars“ Mykolas Abrutis 9t. 8 rez.perd. 14 n.b.

„WYWA“ Rimantas Šimkus 26t. 15 atk.kam.  (7/32 met.ž.) 18 n.b.