Dariaus Šaulio benefisas atnešė pergalę "Rebordai"

Dariaus Šaulio benefisas atnešė pergalę "Rebordai" 21

Rugsėjo 27 dienos antrose vakaro rungtynėse "Inter cars“ taurėje susitiko „Reborda“ ir „Garant boats“ ekipos. Antroje rungtynių pusėje varžovus užspaudusi „Reborda“ šventė pergalę rezultatu 71-59 (22-28; 18-8; 12-15; 19-8).

Rungtynes ekipos pradėjo lygiu žaidimu, bet antroje kėlinio pusėje atsidarė „Garant boats“ ekipos toliašaudė artilerija. Tris tritaškius smeigė Valdas Garadauskas, tritaškį nuo lentos pridėjo Lukas Gudaitis, o kėlinį tritaškiu užbaigė Domas Kairys. Po pirmų 10 minučių rezultatu 28-21 pirmavo „Garant boats“.

Antrame kėlinyje „Reborda“ sustygavo gynybą ir iškarto persvėrė rezultatą savo naudai. Visą ketvirtį „Reborda“ dominavo. Kėlinį metimu paskutinę sekundę užbaigė Julius Ambraziunas. Įpusėjus rungtynėms rezultatu 40-36 priekyje „Reborda“.

Po ilgosios pertraukos ekipų žaidimas toliau klostėsi lygiai. Kėlinio pabaigoje „Reborda“ pradėjo naudoti zoninį presingą ir taip išmušė varžovus iš vėžių. „Garant boats“ po minutės pertraukėlės pergrupavo pajėgas ir sėkmingai rungtyniavo. Po trijų ketvirčių rezultatas 52-51 priekyje „Reborda“.

Nuo pat ketvirto kėlinio pradžios „Reborda“ toliau aktyviai spaudė varžovus ir per pirmas tris kėlinio minutes susigrąžino 7 taškų pranašumą (60-53). Valentino Rumiancevo kariauna stengėsi nemažinti apsukų ir toliau spaudė varžovus, spaudimas pasiteisino ir ekipa šventė pergalę rezultatu 71-59.

MVP: "Reborda“ Darius Šaulys 13t. 9 per.kam. 7 rez.perd. 6 atk.kam. 23 n.b.