Deimanto Juodkos metimas atnešė pergalę "Taisom.lt" ekipai

Deimanto Juodkos metimas atnešė pergalę "Taisom.lt" ekipai 289

Gegužės 17 d. vakarą, Klaipėdos miesto pavasario įmonių taurės rungtynėse susitiko“ Taisom.lt“ ir „WYWA“ ekipos.  „Taisom.lt“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę rezultatu – 80:79 (20:9; 17:19; 15:24; 26:16)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo rezultatyviai. Komandos žaidė taškas į tašką. Nė vienai ekipai nepyvko įrodyti aiškaus pranašumo, po pirmojo kėlinuko rezultatu 23:21 priekyje „WYWA“ krepšininkai.

Antrąjame kėlinyje „WYWA“ krepšininkams po truputėlį pradėjo kristi metimai, ko pasekoje pradėjo didinti pranašumą, „Taisom.lt“ taip pat realizavo kelis taiklius metimus, bet po dviejų kėlinių vėl priekyje „WYWA“ krepšininkai rezultatu – 43:38.

Trečiasis kėlinys vyko taškas į tašką. Komandos keitėsi taikiomis atakomis. Pasipylė tritaškiai, bet aiškaus lyderio pamatyti nepavyko. Po triejų kėlinių rezultatu 62:57 priekyje „WYWA“ krepšininkai.

Ketvirtasis kėlinys vyko taip pat kaip ir trečiasis. Dominavo puolimas. Likus žaisti dvi minutes rezultatas jau buvo lygus – 72:72, o likus žaisti 15 sekundžių vienu tašku priekyje buvo „WYWA“ krepšininkai, bet likus žaisti 8 sekundes taikliai komandos draugo metimą pataisęs „Taisom.lt“ žaidėjas Deimantas Juodka persvėrė rezultatą į savo komandos pusę 80:79, o „WYWA“ krepšininko Gedimino Adomaičio metimas skriejo pro  šalį ir visas rungtynes pralaiminėję „Taisom.lt“ krepšininkai išplėšia pergalę rezultatu – 80:79.