"Dragūnai" iškovojo dar vieną pergalę

"Dragūnai" iškovojo dar vieną pergalę 55

Spalio 19 dienos vakarą antrose „Inter Cars“ taurės rungtynėse susigrūmė „Reborda“ ir „Dragūnai“ ekipos. „Dragūnai“ iškovojo pergalę rezultatu 72-64 (17-12; 17-16; 17-14; 21-22).

Rungtynes geriau pradėjo „Dragūnų“ krepšininkai, „Reborda“ ekipai sunkiai sekėsi regzti atakas, o „Dragūnai“ pataikė keletą laisvų tritaškių. Kėlinys baigėsi „Dragūnams“ turint 5 taškų pranašumą (17-12).

Antro ketvirčio pradžioje aikštelėje įsivyravo „cirkelis“. Iš šio chaoso pirmieji išsivadavo „Dragūnai“ kurie pataikė tritaškį.  Antroje kėlinio pusėje Vytautas Bimbiris surengė solo šou į tai „Reborda“ atsakė spaudimu. Įpusėjus rungtynėms rezultatas 34-28 „Dragūnai“ priekyje.

Antroje rungtynių dalyje „Dragūnai“ toliau realizavo tritaškius, kėlinio viduryje „Dragūnai“ įgijo rekordinį 13 taškų pranašumą (47-34). Iki kėlinuko pabaigos „Reborda“ sumažino atsilikimą iki 9 taškų (51-42).

Ketvirtajame kėlinyje „Dragūnai“ išlaikė pranašumą, visi „Reborda“ mėginimai kabintis į rungtynes buvo bevaisiai. Rungtynės baigėsi rezultatu 72-64.

MVP: „Dragūnai“ Mantas Kvederys 10t. 11 atk.kam. 23 n.b.