Forum Cinemas ekspertų mūšis (IV dalis)

Forum Cinemas ekspertų mūšis (IV dalis) 541

Šiandien (2019-03-14) prasideda „Inter Cars“ mažosios taurės varžybų pusfinalių kovos. Kad „Valgyksveikai.lt“ ir „Inter Cars“ taurių atkrintamąsias varžybas būtų įdomiau sekti ir stebėti mes pristatome rubriką „Forum Cinemas ekspertų mūšis“, kuriame dalyvaus mūsų 4 pagrindiniai sekretoriato darbuotojai: Dovydas, Andrius, Karolis ir Valentinas.

Trumpai pristatome taisykles: „ekspertai“ turės įvardinti kuri komanda ir kokiu serijos rezultatu laimės, bei pateikti trumpą komentarą kodėl taip jie galvoja. Už teisingai atspėtą komandą bus skiriamas 1 taškas už teisingai įvardintą serijos rezultatą bus skiriamas dar 1 taškas. Daugiausiai iš vienos poros varžybų galima surinkti 2 taškus. („Inter Cars“ mažosios taurės varžybose bus spėjama tik kas laimės varžybas, nes bus žaidžiama tik po 1 varžybas).

„Inter Cars“ mažosios taurės pusfinalių spėjimai (Skliausteliuose pažymėta vieta, kurią komanda užėmė reguliariajame sezone):

  1. „Dragūnai“ (7) – „Pajūrio špylmanai“ (11)

Karolis – Laimės „Dragūnai“. Jeigu susirinks bent didesne dalis komandos ir pagrindiniai žaidėjai nematau šansų jauniesiems krepšininkams. „Pajūrio špylmanai“ susitvarkė lengvai su palaužta psichologiškai „WYWA-Arvitoma”, tačiau šį kartą teks manau pripažinti varžovų pranašumą.

Dovydas – Laimės „Dragūnai“. Nors „Pajūrio špylmanai“ gan netikėtai pateikė staigmeną ir ketvirtfinalyje įveikė “WYWA-Arvitoma”, kuri tarsi buvo nuleidusi rankas po „Inter Cars” taurės ketvirtfinalio, tačiau „Dragūnai” komandos pergalę lems disciplinuotas ir greitas komandos krepšinis bei patirtis.

Valentinas – Laimės „Pajūrio špylmanai“. Nors „WYWA-Arvitoma“ buvo įveikta kiek netikėtai, tačiau nereikia sumenkinti jaunųjų krepšininkų, kurie žais savo salėje, ir pagaliau jau rungtyniauja praktiškai pilnos sudėties, tad kadangi lemia tik vienos varžybos ir jaunieji krepšininkai neturi ko prarasti tad spėju jų sunkią pergalę. „Dragūnai“ turi susirinkimo problemų, nuovargis varžybų pabaigoje jiems gali pakišti koją, jei per pirmus du kėlinukus nesusikraus solidaus pranašumo.

Andrius – Laimės „Dragūnai“, nors „Pajūrio špylmanai“ ir nugalėjo „WYWA-Arvitoma“ bet antros staigmenos manau nepateiks.

  1. „Admiral“ (4) – „Gitana“ (8)

Karolis – Laimės „Gitana“. Nors laukia labai nenuspėjama dvikova. Manau tai tikrasis „Inter Cars“ mažosios taurės finalas nenuvertinant kitų pusfinalio dalyvių. Čia turėtų spręstis čempionų likimas. Labai sunku prognozuoti tačiau manau maža taškų persvara ar net paskutiniu metimu i finalą žengs „Gitana“.

Dovydas – Laimės „Admiral“. Susitinka dvi lygiavertės komandos, o kuri komanda švęs pergalę labai sunku pasakyti, tačiau mano spėjimas linksta į pastarosios komandos pusę.

Valentinas – Laimės „Gitana“. „Admiral“ turi labai galingą gynėjų grandį, tačiau manau šiose varžybose lems pergalę aukštaūgių žaidimas, tad jei „Gitana“ komanda į varžybas susirinks ir išnaudos savo aukštaūgius, švęs sunkią pergalę.

Andrius – Laimės „Gitana“, nes netikėtai iškritus „WYWA-Arvitoma“ komandai jie tampa šio turnyro favoritai.

 

Po „Inter Cars“ taurės ketvirtfinalio rezultatų lentelė (Buvo galima surinkti 8 taškus):

1-2 vietos: Valentinas ir Karolis -  5 taškai.

3-4 vietos Andrius ir Dovydas – 4 taškai.


‹ atgal
Laura Ragulskytė Pavliuk Laura Pavliuk Klaipėdos sportas © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti