Forum Cinemas ekspertų mūšis (VI dalis)

Forum Cinemas ekspertų mūšis (VI dalis) 558

 

Šiandien vykstančių „Inter Cars“ mažosios taurės finalinių kovų spėjimai (Skliausteliuose pažymėta vieta, kurią komanda užėmė reguliariajame sezone):

  1. Mažasis finalas: „Gitana“ (7) – „Pajūrio špylmanai“ (11)

Karolis – Laimės „Gitana“, nes jie turi kur kas daugiau individualiai stipresnių krepšininkų. Patirtis ir fizinės galimybės manau čia suvaidins didelį vaidmenį.

Dovydas – Laimės „Gitana“, nes jų pagrindinis ginklas - aukštaūgių ir fizinės jėgos pranašumas prieš jaunuosius „Pajūrio špylmanus”, kuris ir lems “Gitana” pergalę.

Valentinas – Laimės „Pajūrio špylmanai“, manau jaunimas gali pateikti staigmeną, nes visų pirmą tai savaitgalis ir „Gitanai“ savaitgaliais nėra paranku žaisti, visų antra jaunimas geros fizinės formos, tad turi galimybę „užbėgti“ savo tiesioginius priešininkus. O „Gitana“ komandos pranašumas patirtis ir aukštaūgiai, bet klausimas ar užteks sveikatos atlaikyti jaunimo tempą?

Andrius – Laimės „Gitana“, tiesiog jų patirtis didesnė nei jaunimo.

  1. Finalas: „Admiral“ (4) – „Dragūnai“ (8)

Karolis – Laimės „Admiral“. „Admiral“ komanda sulaukė vieno iš dviejų svarbiausių žaidėjų, kuris yra rimta paraiška į mažosios taurės nugalėtojų titulą. Su visa pagarba „Dragūnams“ mano spėjimas linksta „Admiral“ pergalės link.

Dovydas – Laimės „Dragūnai“. Pilnos sudėties susirinkę „Dragūnai” demonstruoja labai solidų krepšinį ir gali kibti į atlapus bei triumfuoti prieš „Admiral”, kuri pusfinalyje įveikė labai stiprią „Gitana” ekipą.

Valentinas – Laimės „Dragūnai“. Turėtų būti apylygė ir graži kova, „Admiral“ komanda demonstruoja neblogą formą, tačiau manau, kad jų varžovai gali ištraukti „kozerį“ – „susirinkti“ į varžybas ir to pasekoje, po geros gynybos iškovoti „darbinę“ pergalę.

Andrius – Laimės „Admiral“, jie šiuo metu ant bangos.

 

Po „Inter Cars“ ir „Valgyksveikai.lt“ taurės ketvirtfinalio ir „Inter Cars“ mažosios taurės ketvirtfinalio ir pusfinalio kovų -  rezultatų lentelė (Buvo galima surinkti 20 taškų):

1 vieta: Andrius - 15 taškų.

2-3 vietos Valentinas ir Dovydas – 14 taškų.

4 vieta Karolis – 13 taškų.


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti