Forum Cinemas ekspertų mūšis (VII dalis)

Forum Cinemas ekspertų mūšis (VII dalis) 564

Šiandien (2019-04-05) prasideda „Inter Cars“ taurės finalai o rytoj „Valgyksveikai.lt“ taurės finalai, kad šias varžybas būtų įdomiau sekti ir stebėti mes pristatome paskutinę rubriką „Forum Cinemas ekspertų mūšis“, kuriame dalyvaus mūsų 4 pagrindiniai sekretoriato darbuotojai: Dovydas, Andrius, Karolis ir Valentinas.

„Inter Cars“ taurės pusfinalių spėjimai (Skliausteliuose pažymėta vieta, kurią komanda užėmė reguliariajame sezone):

  1. „Daikra“ (1) – „Reborda“ (6)

Karolis – „Daikra“ laimės 3 vietą. Abi komandos nebus pilnos sudėties, tačiau „Daikra“ vis dėl to buvo pagrindiniai favoritai laimėti titulą ir manau susitelks bent jau kovai dėl 3 vietos.

Dovydas – 3-ąją „Inter Cars“ taurės vietą iškovos „Reborda“ krepšininkai. Pergalę lems gera „Reborda“ žaidybinė forma, kurią jie rodė pusfinalyje ir kuriems nedaug trūko iki patekimo į finalą, o „Daikra“ pastaruoju metu žaidimo kreivė yra smukusi žemyn.

Valentinas – Ir vėl kartojasi pernai metų scenarijus, kai abi komandos žais tarpusavyje. Šiais metais manau jėgos apylygės, abi komandos turi netekčių ir nedemonstruoja šiuo metu geriausios formos, ką galėtų parodyti. Tačiau manau „Daikra“ jei sugebės susitelkti turėtų laimėti.

Andrius – Laimės „Daikra“. Bet nusimato įtempta kova, nes abi komandos nedemonstruoja gero krepšinio.

  1. „Klaipėdos krašto policija“ (2) – „MB Baltic Broker“ (5)

Karolis – Laimės „Klaipėdos krašto policija“. Mano akimis pusfinalyje tarp „Policijos“ ir „Rebordos“ sprendėsi šios taurės nugalėtojai. „Policija“ turi daugiau pliusų ir jeigu juos išnaudos tikrai iškovos titulą.

Dovydas – „Inter Cars“ taurės čempionais taps „Klaipėdos krašto policija“. Pagrindinis pergalės akcentas bus „Klaipėdos krašto policijos“ greitos atakos, tritaškiai metimai bei gera gynyba tiek ties perimetru tiek baudos aikštelėje.

Valentinas – „Klaipėdos krašto policija“ manau iškovos pergalę, tačiau laukiu atkaklios kovos.

Andrius – Laimės „Klaipėdos krašto policija“, dėl ilgesnio atsarginių suolelių ir dėl daugiau žaidėjų kurie geba pataikyti iš toli.

„Valgyksveikai.lt“ taurės pusfinalių spėjimai (Skliausteliuose pažymėta vieta, kurią komanda užėmė reguliariajame sezone):

  1. „Kretinga“ (2) – „Urbovita“ (4)

Karolis – „Kretinga“ iškovos trečią vietą nes demonstravo stabilesnį žaidimą viso sezono metu.

Dovydas – Dėl „Valgyksveikai.lt“ taurės trečiosios vietos vyks labai arši dvikova ir nugalėtojas gali spręstis paskutiniu metimu, bet manau, kad trečiąją vietą iškovos „Kretinga“.

Valentinas – Manau pergalę turėtų iškovoti Kretingalės „Urbovita“ komanda. Jie yra gera komanda, turi individualiai stiprių žaidėjų, tačiau pusfinalyje koją kišo vieno iš lyderių nebuvimas varžybose, tad susirinkus visiems „Urbovita“ turi daugiau šansų.

Andrius – Laimės „Kretinga“, dėl geresnio tarpusavio susižaidimo.

  1. „Gobana“ (1) – „Gargždų pramogos“ (6)

Karolis – Sunku nuspėti rungtynių nugalėtoją. Bet visgi spėsiu, kad „Gobana“ iškovos taurę išnaudodami savo patirtį.

Dovydas – „Valgyksveikai.lt“ taurės čempionais taps „Gobana“, kurių pergalę taip pat spręsis paskutinėmis rungtynių sekundėmis, tačiau „Gobana“ manau atlaikys „Gargždų pramogos“ šturmą.

Valentinas – Laimės „Gargždų pramogos“. Jie demonstruoja gerą sportinę formą, bei yra susižaidę ir į atkrintamas susirenka daugiau nei 6 žaidėjai, tad turi galimybę ir atsikvėpti, taip gali palaikyti greitą žaidimo tempą. „Gobana“ šį sezoną nedemonstruoja geriausio savo krepšinio ką gali demonstruoti, tačiau turi daug finalinių varžybų patirties.

Andrius – Laimės „Gobana“ dėl didesnės patirties ir geresnio susižaidimo.

Prieš šiuos finalus - rezultatų lentelė yra tokia (Buvo galima surinkti 32 taškus):

1-3 vietos: Andrius, Dovydas, Karolis - 18 taškų.

4 vieta Valentinas – 16 taškų.


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti