Gedimino Leščiausko solo šou pergalę švęsti leido "Reborda-Taisom.lt" komandai

Gedimino Leščiausko solo šou pergalę švęsti leido "Reborda-Taisom.lt" komandai 578

Ketvirtadienį, gegužės 2 dieną  „Pavasario taurėje“ susitiko „Aurora-Dauparų žuvis“ ir „Reborda-Taisom.lt“. Pergalę rezultatu 87-75 (23-13; 19-27; 17-19; 28-16) iškovojo „Reborda-Taisom.lt“.

Rungtynių pradžia klostėsi lygiai, ekipos rungtyniavo taškas į tašką iki Karolio Kavalenkos tritaškių trio, kėlinio pabaigoje Henrikas Norkus pridėjo dvitaškį su pražanga ir „Reborda-Taisom.lt“ po pirmo kėlinio pirmavo rezultatu 23-13.

Antrajame kėlinyje žaidimas vėl grįžo į pirmo kėlinio scenarijų ir komandos rungtyniavo lygiai. Antroje kėlinio pusėje „Aurora-Dauparų žuvis“ didelių pastangų dėka sumažino savo atsilikimą iki 2 taškų. Po dviejų kėlinių pastarieji atsiliko rezultatu 42-40.

Trečią kėlinį puikiu žaidimu pradėjo Gediminas Leščiauskas smeigdamas 2 tritaškius ir pridėdamas dvitaškį su pražanga, pastarojo dėka „Reborda-Taisom.lt“ padidino savo pranašumą iki 6 taškų. Kėlinio pabaigoje Gediminui Leščiauskui sėdus ant suolo „Aurora-Dauparų žuvis“ išlygino rezultatą 59-59.

Ketvirtajame kėlinyje „Aurora-Dauparų žuvis“ buvo perėmusi iniciatyvą, bet Gedimino Leščiausko šou toliau leido gyvuoti „Reborda-Taisom.lt“ komandai. Pastarojo krepšininko įkvėpti „Reborda-Taisom.lt“ krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 87-75.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Reborda-Taisom.lt“ Gediminas Leščiauskas 34t. 5 atk.kam.  5 rez.perd. 45 n.b.

„Reborda-Taisom.lt“ Dovydas Kanopa 16t. 16 n.b.

„Aurora-Dauparų žuvis“ Andrius Drakšas 30t. 11 atk.kam. 5 rez.perd. 42 n.b.