Gedimino Žalio finalinis tritaškis išplėšė dramatišką pergalę "Rebordai"

Gedimino Žalio finalinis tritaškis išplėšė dramatišką pergalę "Rebordai" 295

Antradienį, gegužės 22 dieną Klaipėdos miesto pavasario „Įmonių taurėje“ susitiko „Reborda“ ir  „VKKM-2002“  komandos. Įtemptose rungtynėse pergalę iškovojo „Reborda“. Rungtynės baigėsi rezultatu 63-60 (17-23; 14-23; 12-8; 20-6).

Rungtynes spurtu 8-0 pradėjo „VKKM-2002“, Karolis Kavalenka atidarė „Reborda“ taškų sąskaitą, bet po eilinės sėkmingos „VKKM-2002“ komandos atakos, trenerio Valentino Rumiancevo nervai pratrūko ir jis griebėsi minutės pertraukėlės, po pastarosios situacija nesikeitė ir „VKKM-2002“ įgijo rekordinį 14 taškų pranašumą. Antroje kėlinio pusėje „Reborda“ zoninio presingo dėka grįžo į rungtynes. Po pirmo kėlinio jaunimas priekyje rezultatu 23-17.

Antrajame kėlinuke „Reborda“ atkakliai mažino atsilikimą, tačiau antroje kėlinio pusėje ekipoje pasipylė klaidos, lyg to būtų negana Nikita Sokolov smeigė tritaškį, dar vieną pridėjo Matas Staponas. Ekipos išėjo ilsėtis rezultatui esant 46-31.

Trečiame kėlinyje žaidimo tendencija išliko panaši. „Reborda“ komanda strigo puolime ir per penkias kėlinio minutes pelnė tik 2 taškus. Antroje kėlinio pusėje komanda vėl stebuklingai atgijo ir savo atsilikimą sumažino iki 6 taškų, bet tada išaušo Ugniaus Mineikio valanda jis smeigė 2 tolimus metimus, o jo dėka ekipa po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 54-43.

Lemiamame kėlinuke  „Reborda“ Karolio Kavalenkos dėka dar kartą privijo varžovus. Likus 20 sekundžių rezultatas tapo lygiu 60-60, o kamuolys priklausė „Reborda“ komandai. Paskutinę rungtynių sekundę Gediminas Žalys smeigė nuostabų tolimą metimą, kuris skrodė tinklelį ir „Reborda“ šventė pergalę rezultatu 63-60.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Reborda“ Karolis Kavalenka 27t. 23 n.b.

„Reborda“ Rokas Tutlys 4t. 13 atk.kam. 9 n.b.

„VKKM-2002“ Matas Repšys 13t. 8 atk.kam. 20 n.b.