Igno Razučio taiklus dvitaškis metimas paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę "Inter Cars - Biofarmacija" komandai 589

Gegužės 14 d. „Klaipėdos miesto pavasario Super taurės“ rungtynėse susitiko „Inter Cars – Biofarmacija“ ir „NJR statyba“ komandos. Igno Razučio taiklus dvitaškis metimas paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę "Inter Cars - Biofarmacija" komandai rezultatu 85:83 (18:14; 19:18; 20:26; 25:15)

Pirmąjį kėlinuką geriau pradėjo „NJR statyba“, kuri tolimais metimais pradėjo didinti savo pranašumą, tačiau kėliniui įpusėjus savo jėgą pradėjo rodyti „Inter Cars – Biofarmacija“ komanda. Po pirmojo kėlinuko rezultatu 18:14 priekyje „Inter Cars – Biofarmacija“.

Antrame kėlinuke „NJR statyba“ išlygino o vėliau ir įsiveržė į priekį prieš savo priešininkus, tačiau didesnio pranašumo nesusikūrė ir visą kėlinuką komandos žaidė taškas į tašką o po dviejų kėlinių į rūbinę išsinešė 2 taškų pranašumą – 42:40.

Trečiame kėlinuke „NJR statyba“ komandai puikiai sekėsi išlaikyti savo pranašumą, o sužaidus pusę kėlinio pastarieji priekyje buvo jau 5 taškų pranašumu – 56:51 o kėlinio gale po taiklaus Manto Valčiuko tritaškio metimo paskutinėmis sekundėmis įsiveržė į priekį 8 taškais – 68:60.

Ketvirtąjį kėlinuką „NJR statyba“ pradėjo reidu, po kurio susikrovė dviženklę persvarą, tačiau ilgai netrukus „Inter Cars – Biofarmacija“ žaidėjo Juliaus Juciko vedami pradėjo mažinti savo atsilikimą. Įpusėjus kėlinukui dviem techninėmis pražangomis buvo nubaustas „NJR statyba“ žaidėjas Rytis Biliartas, o tuo pasinaudoję „Inter Cars – Biofarmacija“ pradėjo mažinti savo atsilikimą ir likus žaisti 2 min. komandas skyrė viso labo vienas taškas – 80:79. Pastarieji taškus pradėjo rinktis baudų metimais ir likus žaisti 25 sekundes švieslentėje degė lygybė – 83:83. Lemiamoji ataka priklausė „Inter Cars – Biofarmacija“ komandai, o puikiai suplanuotas derinys pavyko, tačiau Haroldas Saprykinas prametė laisvas tritaškį metimą, bet Igno Razučio atkovotas kamuolys puolime ir paskutinėmis sekundėmis mestas dvitaškis pasiekė tikslą ir pastarieji šventė dramatišką pergalę rezultatu 85:83.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: „Inter Cars – Biofarmacija“ Julius Jucikas – 31 t., 11 at.k., 7 išprov. p., 37 n.b.

„Inter Cars – Biofarmacija“ Mindaugas Stašys – 22 t., 6 at.k., 4 rez.p., 19 n.b.

„NJR statyba“ Mantas Gurauskas – 16 t., 19 n.b.

„NJR statyba“ Ernestas Jonkus – 14 t., 6 at.k., 7 rez.p., 17 n.b.