„Inter Cars – Biofarmacija“ "Super taurės" čempionai

„Inter Cars – Biofarmacija“ "Super taurės" čempionai 612

Ketvirtadienį, gegužės 30 dieną Klaipėdos miesto pavasario „Super taurėje“ įvyko finalas. Rungtynėse susitiko „Lavango Group“ ir „Inter Cars - Biofarmacija“ komandos. Klaipėdos miesto pavasario „Super taurės“ čempionais tapo „Inter Cars – Biofarmacija“. Rungtynės baigėsi rezultatu 102-90 (27-26; 19-24; 23-18; 33-22).

Rungtynių taškų sąskaitą atidarė Marius Runkauskas, o Vytautas Šarakauskas atsakė 5 taškais iš eilės. Komandos keitėsi taikliais metimais, o kėlinio viduryje „Inter Cars – Biofarmacija“ pirmavo 14-10. Antroje kėlinio pusėje pasipylė tritaškių lietus, o viską vainikavo Arvydo Eitutavičiaus taikli bomba iš vidurio aikštės. Po pirmo kėlinio „Inter Cars – Biofarmacija“ pirmavo rezultatu 27-26.

Antrajame kėlinyje „Lavango Group“ paleido tritaškių laviną. Po eilinio taiklaus Martyno Mažeikos tritaškio „Lavango Group“ įgijo rekordinį dešimties taškų pranašumą. Per keletą minučių „Lavango Group“ dar padidino savo pranašumą iki 13 taškų. Antroje ketvirčio pusėje „Inter Cars – Biofarmacija“ komandą truktelėjo Mindaugas Stašys. Įpusėjus rungtynėms „Lavango Group“ pirmavo rezultatu 50-46.

Trečią kėlinį Vytautas Šarakauskas pradėjo taikliu tritaškiu, jo atstovaujama „Lavango Group“ komanda keletą kartų sėkmingai apsigynė, o Simonas Serapinas taikliai atakavo greitoje atakoje (55-46). Antroje kėlinio pusėje „Inter Cars – Biofarmacija“ vėl stabilizavo padėtį ir iki ketvirčio pabaigos persvėrė rezultatą savo naudai 69-68.

Lemiamą ketvirtį taikliu metimu pradėjo Simonas Serapinas, tada išaušo Igno Razučio valanda, pastarasis pataikė tritaškį ir atliko du nuostabius rezultatyvius perdavimus, jo dėka komanda prabėgus keturioms ketvirčio minutėms pirmavo dviženkle persvara (83-73). „Inter Cars – Biofarmacija“ sukontroliavo rungtynių pabaigą, o Valentinas Rumiancevas sukūrė šou pakėlusią visą susirinkusią areną ant kojų. „Inter Cars – Biofarmacija“ iškovojo pergalę rezultatu 102-90.

Rungtynių žaidėjai: MVP Inter Cars – Biofarmacija“ Mindaugas Stašys 18t. 6 atk.kam. 6 rez.perd. 32 n.b.

„Inter Cars – Biofarmacija“ Marius Runkauskas 19t. 5 atk.kam. 4 rez.perd. 23 n.b.

„Inter Cars – Biofarmacija“ Ignas Razutis 11t. 6 rez.per. 4 per.kam. 20 n.b.

„Lavango Group“ Vytautas Šarakauskas 19t. 10 atk.kam. 21 n.b.