„Inter Cars“ taurės virtualių komandų kovos

„Inter Cars“ taurės virtualių komandų kovos 837

Kadangi mes negalime su Jumis susitikti krepšinio aikštelėje mūsų personalas nutarė surengti virtualias trijų komandų varžybas, kur Jūs savo balsą galėsite atiduoti facebook svetainės mūsų puslapyje pasirinkdami: A, B ar C komanda Jūsų manymu yra geriausia. Balsavimas vyksta ČIA.

Komandas rinkosi Andrius Steponaitis, Karolis Stirbys ir Valentinas Rumiancevas, bet kuri komanda yra kieno paskelbsime tik pasibaigus balsavimui, kuris prasideda 2020 - 05 - 06 ir truks visą savaitę iki 2020 - 05 – 13 d. 20:00 val.

Kad būtų įdomesnė kova buvo nustatytos taisyklės: Burtu keliu nusprendėme kuris pirmas renkasi žaidėjus savo komandai  ir buvo renkama tokia tvarka: 1 - 2 - 3, 3 - 2 - 1, po to rinkomės įprasta tvarka: 1 - 2 - 3, 1 - 2 – 3; Iš kiekvienos lygos komandos vienoje mūsų komandoje negalėjo būti daugiau nei du žaidėjai; Žaidėjai į komandą buvo renkami pagal savo galėjimą žaisti tose pozicijose į kurias jie buvo paskirti (Negalima buvo rinkti vien tik aukštų arba vien tik mažų žaidėjų); Žaidėjas sezono metu išvykes rungtyniauti į aukštesnį lygį negalėjo būti renkamas; Žaidėjas renkamas į komandą turėjo būti sužaides bent 3 rungtynes „Inter Cars“ taurės varžybose; „Lavango Group“ komandos žaidėjai galėjo būti renkami, kurie atitiko ankščiau išvardintas sąlygas; Kiekvienoje komandoje buvo renkama po 10 pagrindinių žaidėjų ir 2 atsarginiai; Buvo renkamas komandos startinis penketas;  Buvo renkamas komandai treneris, kuris pritaikytų savo žaidimo braižą komandai.  

Mes norime, kad Jūs objektyviai įvertintumėte, kaip realiai įvyktų šių virtualių komandų varžybos, atsižvelgiant į žaidėjų geriausias ir blogiausias savybes aikštelėje, jų charakterį ir galėjimą žaisti tose pozicijose kuriose jie yra paskirti.

Komandų sudėtys:

A komanda

Starto penketukas: Vidurio puolėjas – Deividas Petravičius (Urbovita)

Sunkus kraštas – Laimonas Remeikis (Daikra – Loglita)

Lengvasis kraštas – Vaidotas Pečiukas (Lavango Group)

Atakuojantis gynėjas – Paulius Žurna (Gobana)

Įžaidėjas – Linas Markaitis (Urbovita)

Atsarginiai: Vidurio puolėjas – Jordanas Daukšas (Švarūs langai)

Sunkus kraštas – Arnas Šerpytis (Tauragė)

Lengvasis kraštas – Andrius Mockus (Švarūs langai)

Atakuojantis gynėjas – Arminas Bergaudas (Tauragė)

Įžaidėjas – Aidas Viršilas (Lavango group)

11 žaidėjas – Andrius Steponaitis (Daikra – Loglita)

12 žaidėjas – Andrius Majauskis (Autoegida)

Treneris – Valentinas Rumiancevas (Reborda)

B komanda

Starto penketukas: Vidurio puolėjas – Egidijus Ramanauskas (Daikra – Loglita)

Sunkus kraštas – Mindaugas Tamušauskas (Gobana)

Lengvasis kraštas – Evaldas Lengvinas (Gobana)

Atakuojantis gynėjas –  Lukas Petkevičius (Tauragė)

Įžaidėjas – Tomas Rinkevičius (Aurora)

Atsarginiai: Vidurio puolėjas – Eroldas Sova (Lavango Group)

Sunkus kraštas – Domininkas Vaitkus (Autoegida)

Lengvasis kraštas – Alvydas Grikpėdis (Urbovita)

Atakuojantis gynėjas – Andrius Bėrontas (Reborda)

Įžaidėjas – Darius Šaulys (Reborda)

11 žaidėjas – Kristupas Pozingis (Klaipėdos krašto policija)

12 žaidėjas – Arnoldas Gudžiūnas (Daikra – Loglita)

Treneris – Andrius Žymantas (Gobana)

C komanda

Starto penketukas: Vidurio puolėjas – Gytautas Kybelkis (Autoegida)

Sunkus kraštas – Audrius Mineikis (Aurora)

Lengvasis kraštas – Julius Žilinskas (Lavango Group)

Atakuojantis gynėjas – Rokas Misevičius (Švarūs langai)

Įžaidėjas –  Haroldas Venskus (Gobana)

Atsarginiai: Vidurio puolėjas – Jurica Žuža (Aurora)

Sunkus kraštas – Evaldas Brasas (Autoegida)

Lengvasis kraštas – Mindaugas Naudžiūnas (Urbovita)

Atakuojantis gynėjas – Dovydas Kanopa (Reborda)

Įžaidėjas – Arvydas Eitutavičius (Lavango Group)

11 žaidėjas – Edvinas Puklevičius (WYWA)

12 žaidėjas – Rokas Norbutas (Dituva)

Treneris – Mindaugas Bugys (VKKM – 2004)

Komandų vadovų trumpi komentarai

A komandos vadovas:

Visų pirma norėjau išvengti pirmo šaukimo, tačiau burtai yra burtai. Manau, kad tokio formato „draft‘ai“ parankiausi būna trečiam šaukimui. Būtent pirmo šaukimo įtakotas privalėjau komandą rinktis universalią. Manau, kad mano komanda labai tinkanti šiuolaikiniam krepšiniui, ypatingai mėgėjų krepšiniui. Visų pirma visi aikštėje esantys starto žaidėjai gali keistis ginamaisiais. Įsivaizduokite Paulius Žurna ir Vaidas Pečiukas žaidžia SG ir SF pozicijose, žaidėjai galintys dengtis ir keistis ginamaisiais, turintys ūgį ir dar pataikantys iš toli. Deividas Petravičius ir Laimonas Remeikis sudarys universaliausią ir greičiausią priekinę liniją, o jau minėti žaidėjai kompensuos ūgio trūkumą starto penkete. Prie viso to įžaidėjo pozicijoje „siautuliukas“- Linas Markaitis. Jau dabar matau kaip mano komanda žaidžia greitą, akiai patrauklų krepšinį, o viską pradeda nuo kibios gynybos. Antrajame penkete nenorėjau atsilikti nuo pirmo penketo ir stengiausi išlaikyti savo viziją, tačiau jei reiktų aukštų ir didelių, augalotų vyrukų- ne problema. Tai ir pasikviečiau į priekinę liniją Jordaną Daukšą bei Andrių Steponaitį (privalumas galintis pataikyti iš toli). Kadangi pagrindinis įžaidėjas „siautuliukas“, Aidas Viršilas Jūsų paslaugoms- sustatys viską į savas vėžes. Na, o Andrius Mockus, Arnas Šerpytis bei Arminas Bergaudas prisidės prie universalių startinio penketo žaidėjų bei taip pat galės naudotis savo pranašumais ir gebėjimais. „Clutch“ žaidėjas pas mane - Andrius Majauskis. Tobulas pasirinkimas, toks žaidėjas bet kada galės įėjęs smeigti tritaškius nulemdamas rungtynes. Trenerio pasirinkimas buvo taktinis sumanymas sumaišyti kortas sekantiems šaukimams. Mano komandos pranašumai prieš varžovų komandas? B komanda neturi lygiaverčio suolo, silpnoki ant popieriaus, pritrūks rotacijos gylio. C komandą laikau favorite, tačiau matau ten chemijos trūkumą komandoje. Per daug „blogiukų“ charakterių.

B komandos vadovas:

Pirmuoju šaukimu pasirinkau Evaldą Lengviną, jis turi labai daug lemiamų varžybų patirties ir dėl to jis gali vienas pats nulemti varžybų baigtį (2019 m. „Valgyksveikai.lt taurės finalas: 26 tšk. 2/2 dvit. 7/14 trit. 1/1 baud. Ir 25 n.b). Evaldą mano komandoje keis universalusis Alvydas Grikpėdis, kuris su savo plastiškų judesių arsenalu buvo sunkiai sulaikomas puolime. Vidurio puolėjo pozicijoje starto penketuke pasirinkau seniau NKL žaidusį Egidijų Ramanauską, nors jo statistika nebuvo įspūdinga, tačiau jis sezono metu įrodė, kad gali susitvarkyti su žymiai judresniais varžovų centrais – Gytautas Kybelkis tose rungtynėse pelnė 8 taškus ir surinko tik 13 naudingumo balų – blogiausios 2019/2020 m. sezono rungtynės „Inter Cars“ taurėje. Egidijų keis buves profesionalus krepšininkas Eroldas Sova, kuris turi puikų metimą iš vidutinio nuotolio ir taip galės išplėsti antrojo penketuko puolimo galimybes, bet nesusilpnins gynybos.  Sunkaus krašto pozicijoje rungtyniaus puikią formą demonstruojantis Mindaugas Tamušauskas, jis yra neblogai judantis gynyboje, bet jis yra universalus ir puolime, nes gali ir centruoti ir apžaisti 1x1, bei pataikyti tritaškį. Jį keis taip pat gerai besiginantis ir puolime naudingai žaidžiantis Domininkas Vaitkus, kuris šiais metais buvo vienas „Autoegidos“ komandos lyderių. Atakuojančio gynėjo pozicijoje starto penketuke pasirinkau greičiausią lygos žaidėją  Luką Petkevičių, nes jis 1x1 yra sunkiai pagaunamas, realiai jį galima uždengti tik kai sugebi sudvigubinti, tačiau jis mato laisvus komandos draugus ir gali išnaudoti šį savo pranašumą prieš bet kurią komandą, be to jis puikiai sugeba sumesti itin sudėtingus metimus ir kai supyksta gynyboje gali „suvalgyti“ bet kurį savo pozicijos varžovą, Luką mano komandoje keis „Rebordoje“ puikius rezultatus rodes Andrius Bėrontas, kuris taip pat nevengia ir gerai gintis, gerai metą tritaškius ir moka prisitaikyti prie komandos žaidimo braižo. Įžaidėjo pozicijoje pasirinkau Tomą Rinkevičių, nes turint tiek metikų komandoje reik galvos, kad viską suvaldyti aikštelėje ir gerai padalinti kamuolį, tą Tomas moka puikiai, be to jį ir patį reikia dengti, nes jis itin gerai pataiko tritaškius ,moka provokuoti varžovų baudas, tiesa Tomo silpnybė šį sezoną buvo gynybą, tačiau jis blogai gindavosi kai pavargdavo, tad šią silpnybę, kad panaikintume Tomas žaistų ne daugiau 20 minučių, o jį keistų puikiai besiginantis Darius Šaulys, kuris ne kartą šį sezoną sugebėjo nustebinti ir visko mačiusius žiūrovus. Mūsų komandos treneris – Andrius Žymantas (Šį sezoną jo vadovaujama komanda dar nepralaimėjo).

Komandos pranašumai prieš kitas komandas: A komandos starto penketukas atrodo nelogiškai, nes lengvuoju kraštu rungtyniaujantis Vaidotas Pečiukas neturi šansų pagauti Evaldo Lengvino, tad yra du variantai, teks leisti atsarginį 3 numerį arba Vaidotas Pečiukas tiesiog išsibauduos. C komandos priekinė linija yra žymiai silpnesnė už mūsų. Kitas mūsų pagrindinis pranašumas yra tas, kad mes mokame žaisti kaip komanda, nėra savanaudžių ir visi mokame siekti bendro tikslo, tad atmosfera bus puiki, o tai prideda papildomų jėgų ir pasitikėjimo. Tiesa Tomas mėgsta būti su kamuoliu, bet dėl to jis ir yra pagrindinis įžaidėjas. O kitose komandose yra konfliktinių žaidėjų, kurie savo neigiamomis emocijomis, ginčais su teisėjais ir nervais gali išderinti komandinį žaidimą ir atmosferą. Pvz. A komanda – Vaidotas Pečiukas, C komanda – Jurica Žuža.

C komandos vadovas:

Savo komandoje norėjau turėti žaidėjus kurie keisdami vienas kitą papildytų vienas kito trūkumus arba tą patį padarytų būdami kartu aikštelėje. Startiniame penkete centru išsirinkau su visais gynyboje galintį keistis ir puikiai dėl kamuolių kovojantį Gytautą Kibelkį, o jį nuo suolo keistų ne toks efektyvus gynyboje, bet puolime super efektyvus Jurica Žuža. Ketvirtojoje pozicijoje matau vis dar nuostabią sportinę formą turintį Audrių Mineikį kuris ir centruoja ir išplečia aikštę, jo nei akimirkai negalima palikti laisvo ties tritaškio linija, taip pat žaidėjas suklijuoja kitas pozicijas (Klaipėdos „Inter Cars“ taurės Želko Šakič), o jį nuo suolo papildo kovingasis Evaldas Brasas. Trečioje pozicijoje vėl patirtis ir nuostabios snaiperio savybės (Julius Žilinskas) kuris jau daug metų dominuoja Klaipėdoje, jį keičia puikiai gynyboje ir puolime besidarbuojantis Mindaugas Naudžiūnas. Esant reikalui norint pagreitinti sudėtį abu žaidėjai gali būti stumiami į ketvirtą poziciją. Atakuojančio gynėjo vietoje matau nuostabų sezoną žaidusį Klaipėdos „Jamesą Hardeną“ - Roką Misevičių, o jį nuo suolo papildo puikius įgūdžius puolime turintis jaunasis Dovydas Kanopa. (Be to abu žaidėjai gali rungtyniauti įžaidėjo pozicijoje), nors manau to neprireiktų. Startiniame penkete įžaidėju rungtyniautų komandos smegenys Haroldas Venskus, pastarasis turi ir puikius gynybinius sugebėjimus, o jį keistų patyręs vilkas buvęs aukšto lygio krepšininkas Arvydas Eitutavičius. Vienuoliktu ir dvyliktu pasirinkau jaunesnius žaidėjus tai „WYWA“ komandos lyderis Edvinas Puklevičius ir silpnesnėje komandoje nuostabius skaičius rinkęs Rokas Norbutas. Šiai komandai vadovaus nemažą patirtį sukaupęs treneris ir buvęs žaidėjas Mindaugas Bugys.


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti