"Izoton" komanda privertė pirmą kartą suklupti "VKKM-2002" jaunimą

"Izoton" komanda privertė pirmą kartą suklupti "VKKM-2002" jaunimą 283

Gegužės 14 dieną Klaipėdos miesto pavasario įmonių taurėje susitiko be pralaimėjimų žygiuojančios "VKKM-2002" ir "Izoton" komandos. Pirmą nesėkmę patyrė Gyčio Kryugelevičiaus jaunimas pralaimėjęs 73:78 (15:24; 26:21; 11:17; 21:16) "Izoton" komandai.

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė greitą ir akiai patrauklų krepšinį nors ir didžiąją kėlinuko daly vis tik pirmavo "Izoton" komanda vedama Luko Sidabro ir Andriaus Skvarčinsko dueto. Po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 24:15.

Antrame kėlinyje Deivido Momkaus įkvėptas jaunimas spurtavo ir rungtynės tapo lygios. Paskutinėmis kėlinio minutėmis sprendėsi kuri komanda išeis į ilgąją pertrauką pirmaudami. Po dviejų kėlinukų 45:41.

Po ilgosios pertraukos "Izoton" ir vėl įgijo solidesnę persvarą, kurią laikė viso kėlinio metu. Panaudoję trečiame ketverte spaudimą "Izoton" įgijo dviženklę persvarą po trijų kėlinukų 62:52.

Lemiame ketvirtyje jaunimas vėl kibo į kovą, kuriuos įkvėpė Dovydas Piluckis nuostabiai žaisdamas po abejais krepšiais. Jaunimas priartėjo iki 4 taškų, tačiau "Izoton" komanda labiau pasinaudojo savo patirtimi ir sužaidė užtkikrinčiau rungtnyių pabaigą laimėdami jas 78:73.

MVP: Darius Šaulys "Izoton" 12 tšk., 11 rez. perd., 8 atk. kam., 7 per. kam., 8 kld., 8 išpr. praž., 24 nb.

Matas Repšys "VKKM-2002" 16 tšk., 8 atk. kam., 5 kld., 20 nb.

Tomas Užpurvis "Izoton" 12 tšk., 11 atk. kam., 23 nb.