Jaunieji "VKKM" krepšininkai turėjo pripažinti "Lavango Group" pranašumą

Jaunieji "VKKM" krepšininkai turėjo pripažinti "Lavango Group" pranašumą 35

"Simuvos taurėje" spalio 9 dienos vakarą susikovė Alfredo Kaniavos vadovaujami "VKKM" krepšininkai ir "Lavango Group" komanda. Po atkaklios kovos pergalę vis tik iškovojo pastarieji įveikę jaunimą 76:72 (18:19;25:12;11:15;22:26).

Rungtynės prasidėjo atkakliai, komandos kovėsi taškas į tašką ir pirmajame kėlinuke nė vienai komandai nepavyko atitrūkti didesne nei vieno metimo persvara.

Antrame kėlinuke "Lavango Group" padėjo pamatus į pergalę. Julius Žilinskas buvo neįmenama mįslė "VKKM" jaunimui, kuris labiausiai prisidėjo prie komandų atotrūkio, o "Lavango Group" išėjo į ilgąją pertrauką pirmaudami jau dviženkle persvara 43:31.

Nors jauni, bet visko jau matę "VKKM" krepšininkai ginklų taip greitai nesudėjo ir daugiausia Motiejaus Symino bei Roko Liekio pastangomis sugebėjo išlaikyti persvarą ir nepaleisti toliau į priekį varžovo, o kėlinuką laimėję ir rezultatą prišvelnino iki 46:54.

Lemiamame ketvirtyje prie "VKKM" sėkmingo sugrįžimo prisidėjo ir Rokas Mačiulism kurio dėka jo komanda vienu metu net pirmavo, tačiau šalti nervai ir labiau patyrę "Lavango Group" krepšininkai vis tik rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą bei laimėjo 76:72.

Julius Žilinskas "Lavango Group" 22 tšk., 28 nb.

Motiejus Syminas "VKKM" 14 tšk., 8 atk. kam., 21 nb.

Tautvydas Ptakauskas "Lavango Group" 11 tšk., 11 atk. kam., 7 išpr. praž., 22 nb.