Ketvirtajame kėlinuke "Hidrostatyba" palaužė savo varžovus

Ketvirtajame kėlinuke "Hidrostatyba" palaužė savo varžovus 585

Ketvirtadienio vakarą, gegužės 9 dieną Klaipėdos miesto pavasario „Super taurėje“ susikovė „NJR statyba“ ir „Hidrostatyba“ komandos. Pergalę rezultatu 90-78 (26-21; 11-16; 24-18; 29-23) po atkaklios kovos iškovojo „Hidrostatyba“.

Rungtynes aktyviau pradėjo Roko Šimkevičiaus vedami „Hidrostatyba“ komandos krepšininkai. Sužaidus dvi su puse minutės po 7 pelnytų taškų jo komanda priekyje 9-3. "NJR statyba" komanda paėmė minutės pertraukėlę ir po jos žaidimas išsilygino o pirmą kėlinuką 26-21 laimėjo „Hidrostatyba“

Antrajame kėlinyje po Manto Valčiuko (NJR statyba) greitos atakos varžovai vis dar priekyje, tačiau nedideliu pranašumu 31-30 o  likus žaisti tris minutes po Ernesto Jonkaus taiklaus tolimo metimo „NJR statyba“ pirmą kartą išsiveržė į priekį 35-33. Kėlinuko pabaiga buvo nerezultatyvi ir pasižymėjo dideliu klaidų skaičiumi o komandos ilsėtis į didžiąją pertrauką išėjo rezultatui esant 37-37.

Po didžiosios pertraukos vyko greita ir apylygė kova, tačiau kėlinuko pabaigoje „Hidrostatyba“ susikrovė nežymų pranašumą 61-55. Ketvirtajame kėlinuke likus žaisti 6 minutes Domininkas Matutis pataikė tritaškį ir savo komandai sukrovė 9 taškų pranašumą 74-65. Tai privertė „NJR statyba“ komandą prašyti minutės pertraukėlės. Tačiau po jos vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir 90-78 pergalę šventė „Hidrostatyba“.