Klaipėdos krepšinio mėgėjų "Urbovitos lygos" geriausių gruodžio mėnesio ir savaitės žaidėjų apdovanojimai

Klaipėdos krepšinio mėgėjų "Urbovitos lygos" geriausių gruodžio mėnesio ir savaitės žaidėjų apdovanojimai 799

Klaipėdos krepšinio mėgėjų „Urbovitos lyga“ pristato kokios nominacijos bus renkamos šio 2019/2020 m. reguliariojo sezono metu.

Bus apdovanotas geriausias kiekvieno mėnesio A ir B grupių (Išskyrus rugsėjį/spalį bus renkama po vieną žaidėją iš A ir B grupių) „Inter Cars“ taurės žaidėjas, kai A ir B grupės skils per pusę bus apdovanojama po vieną mėnesio geriausią žaidėją stipresnėje ir silpnesnėje grupėje.

Kriterijai, kad žaidėjas galėtų gauti apdovanojimą yra komandos pergalių/pralaimėjimų santykis, komandos rungtynių svarba ir priešininko pajėgumas, žaidėjas turi būti sužaidęs ne mažiau nei 2 varžybas per mėnesį ir juo gali tapti vienas žmogus ir tik vieną kartą per reguliarųjį sezoną. T.y. tas pats žmogus negali gauti du kartus apdovanojimo.

Mūsų rėmėjai: sporto klubas „EOLA“ įsteigė vieno mėnesio nemokamą narystę sporto klube o „Forum Cinemas“ dovanoja nemokamą bilietą į filmą.

Bus apdovanotas geriausias savaitės žaidėjas A ir B grupėje, kai grupės skils per pusę bus apdovanojama po vieną geriausią žaidėją ir stipresnės ir silpnesnės grupės.

Kriterijai, kad žaidėjas galėtų gauti apdovanojimą yra komandos pergalių/pralaimėjimų santykis, komandos rungtynių svarba ir priešininko pajėgumas, žaidėjas turi būti sužaidęs ne mažiau nei 1 varžybas per savaitę ir juo gali tapti vienas žmogus ir du kartus per reguliarųjį sezoną. T.y. tas pats žmogus negali gauti tris kartus apdovanojimo.

Mūsų rėmėjas: Krepšinio klubas „Neptūnas – Akvaservis“ įsteigė nemokamą bilietą į savo rungtynes 2019/2020 m. sezone.

Lyga ir jos rėmėjai gali įsteigti papildomų prizų ir nominacijų. Apie žaidėjus, kurie gavo prizus skelbsime vieną kartą per mėnesį.

Gruodžio mėnesio geriausiu žaidėju tapo:

„Inter Cars“ taurės A grupėje (2 etapo) – nesulaikomai žaidęs „Autoegida“ komandos narys Evaldas Brasas, kuris vidutiniškai pelnė po 16,5 taško, atkovojo po 11,5 kamuolio, atliko po 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė po 4 kamuolius ir surinko po 33 naudingumo balus per rungtynes. Jo atstovaujama komanda iškovojo pergalę ir patyrė pralaimėjimą prieš lygos lyderius „Gobana“ komandą.

„Inter Cars“ taurės B grupėje (2 etapo) – „Tauragė“ komandos narys Arnas Šerpytis, kuris vidutiniškai pelnė po 19,33 taško, atkovojo po 10 kamuolių, perimdavo po 3,33 kamuolio, išprovokavo po 5 varžovų baudas ir surinko po 28 naudingumo balus per rungtynes. Jo atstovaujama komanda iškovojo 3 pergales iš tiek pat galimų.

Geriausi savaitės žaidėjai gruodžio mėnesį:

Gruodžio 2-8 dienomis geriausiu „Inter Cars“ taurės A grupėje pripažintas Karolis Kvedaravičius („Dragūnai“) 30 naudingumo balų o B grupėje Rokas Norbutas („Dituva“) 42 naudingumo balai per rungtynes.

Gruodžio 9-15 dienomis geriausiu „Inter Cars“ taurės A grupėje pripažintas Mindaugas Šikšnius („Tauragė“) 30 naudingumo balų o B grupėje (2 etapo) iš vėl tapo Sergėj Liubickij („WYWA“) 43 naudingumo balų per rungtynes.

Gruodžio 16-22 dienomis geriausiu „Inter Cars“ taurės A grupėje (2 etapo) pripažintas Mindaugas Tamušauskas („Gobana“) 46 naudingumo balai o B grupėje Arnas Šerpytis („Tauragė“) 44 naudingumo balų per rungtyne


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti