"Klaipėdos sporto projektai" lyderių dvikovoje iškovojo pergalę

"Klaipėdos sporto projektai" lyderių dvikovoje iškovojo pergalę 604

Sekmadienio popietę Klaipėdos miesto pavasario „Įmonių taurėje“ paskutinėse reguliariojo sezono varžybose susikovė turnyrinės lentelės kaimynai „Klaipėdos sporto projektai“ ir „Pajūris – Jūros mūšą“ komandos. Pergalę rezultatu 87 – 73 (24-12; 18-25; 26-18; 19-18) po atkaklios kovos iškovojo „Klaipėdos sporto projektai“.

Rungtynes aktyviau pradėjo puikiai žaidęs „Klaipėdos sporto projektai“ duetas – Andrius Steponaitis ir Valentinas Rumiancevas, jų vedama komanda laimėjo pirmą kėlinuką 24 - 12.

Antrajame kėlinuke Linas Markaitis ėmėsi iniciatyvos ir daugiausia jo dėka „Pajūris – Jūros mūša“ grįžo į žaidimą ir sumažino savo atsilikimą iki 5 taškų (42 - 37).

Po didžiosios pertraukos „Pajūris – Jūros mūša“ dar mėgino kabintis į pergalę ir kelis kartus buvo savo atsilikimą sumažinę iki 5 taškų, tačiau „Klaipėdos sporto projektai“ iš karto rasdavo „atsakymus į  kilusius klausimus“ ir šventė sunkią, bet įtikinama pergalę.