"Klaipėdos sporto projektai" nepadoriu skirtumu sudorojo "Dituvą"

"Klaipėdos sporto projektai" nepadoriu skirtumu sudorojo "Dituvą" 583

Gegužės 8 dieną „Klaipėdos miesto pavasario įmonių taurėje“ susitiko „Klaipėdos sporto projektai“ ir „Dituva“ komandos. Šiose rungtynėse intrigos nebuvo nė lašo ir „Klaipėdos sporto projektai“ be vargo įveikė varžovus rezultatu 99:33 (25:7; 27:8; 21:7; 26:11).

Jau pirmose rungtynių minutėse išryškėjo „Klaipėdos sporto projektai“ pranašumas. Per pirmąjį ketvirtį susikrovė dviženklę ir saugią persvarą 25:7.

Po pirmo kėlinio „Klaipėdos sporto projektai“ neatsipalaidavo ir toliau didino persvarą. Į ilgąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis jau rezultatui esant 52:15.

Likęs rungtynių laikas buvo tik formalumas. "Klaipėdos sporto projektai iškovojo daugiau nei įtikinamą pergalę rezultatu 99:33.

MVP: Justas Andriuškevičius "Klaipėdos sporto projektai" 19 tšk., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 30 nb.

Rokas Norbutas "Klaipėdos sporto projektai" 19 tšk., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 29 nb.

Martynas Petrošius "Dituva" 12 tšk., 20 atk. kam., 16 nb.