"Klaipėdos sporto projektai" susitvarkė su "WYWA" ekipa

"Klaipėdos sporto projektai" susitvarkė su "WYWA" ekipa 592

Gegužės 14 d. „Klaipėdos miesto pavasario įmonių taurės“ rungtynėse susitiko „WYWA“ ir „Klaipėdos sporto projektai“ komandos. „Klaipėdos sporto projektai“ susitvarkė su „WYWA“ ekipa rezultatu – 56:78 (15:21; 11:19; 17:15; 13:23).

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo gan nerezultatyviai, tačiau taškas į tašką, bet įpusėjus ketvirčiui „Klaipėdos sporto projektai“ geriau realizavo savo metimus ir po pirmojo ketvirčio buvo priekyje rezultatu 21:15.

Antrąjį kėlinuką vėl geriau pradėjo „Klaipėdos sporto projektai“, kurie krovėsi savo pranašumą, tačiau ilgai netrūkus atsibudo „WYWA“ komanda, kuri greitomis atakomis pradėjo mažinti savo pranašumą, tačiau kėlinuko antrą pusę geriau sužaidę „Klaipėdos sporto projektai“ po dviejų kėlinių turėjo 14 taškų pranašumą – 40:26.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, tačiau „WYWA“ kilo į šturmą ir vėl pradėjo mažinti savo pranašumą, tačiau antroje pusėje vėl savo pranašumą parodė „Klaipėdos sporto projektai“ ir savojo pranašumo neišbarstė iki pat rungtynių galo. Pastarieji šventė įtikinamą pergalę rezultatu – 78:56.

MVP: „Klaipėdos sporto projektai“ Andrius Steponatis – 21 t., 13 at.k., 24 n.b.

„Klaipėdos sporto projektai“ Martynas Macas – 8 t., 10 at.k., 4 rez.p., 17 n.b.

„WYWA“ Rimantas Šimkus – 18 t., 10 at.k., 4 rez.p., 18 n.b.