Lemiame ketvirtyje save "į nagą" suėmę "Klaipėdos Eolto" krepšininkai iškovojo nelengvą pergalę 301

Ketvirtadienį, gegužės 25 dieną Klaipėdos miesto pavasario taurėje susitiko „Pajūrio špylmanai“  ir  „Klaipėdos Eoltas“  komandos. Pergale rezultatu 89-86 (14-20; 25-29; 20-21; 30-16) iškovojo „Klaipėdos Eolto“ komanda.

Rungtynės daug geriau pradėjo „Pajūrio špylmanai“ ir įpusėjus kėliniui pirmavo rezultatu 11-5. Antroje kėlinio pusėje Roko Misevičiaus vedama „Eolto“ ekipa išlygino žaidimą. Po pirmo kėlinio 20-14 priekyje „Pajūrio špylmanai“.

Antrą kėlinį vėl geriau pradėjo „Pajūrio špylmanai“, ekipą į priekį truktelėjo Justas Maceikis. Prabėgus keletai minučių iš abiejų ekipų pasipylė tritaškių salvės. Ekipos žaidė atsipalaidavusios, o po dviejų kėlinių rezultatas 49-39 priekyje „Vlado Knašiaus“ mokyklos jaunimas.

Trečiajame kėlinyje žaidimo tendencija išliko tokia pati. Abi ekipos rėmėsi tritaškiais paremtą žaidimą. Po trečio kėlinio rezultatas 70-59 priekyje „Pajūrio špylmanai“.

Lemiamame kėlinuke „Eoltas“ greitai pavijo varžovus ir sugrąžino intrigą į rungtynes. Laurynas Vadopalas draskė varžovus po krepšiu, o netrukus ekipa paleido dar vieną tritaškių salvę. Po tritaškį smeigė Gytis Pryšmantas, Rokas Misevičius, Justas Poviliūnas ir Martinas Ahrens. „Pajūrio špylmanai“ sutriko, o įsiutęs Linas Kazilionis per 30 žaidimo sekundžių sudegino 2 minutes pertraukėlės. „Pajūrio špylmanai“ griebėsi šiaudo ir įvarė baimės varžovams. Likus 50 sekundžių „Eoltas“ pirmavo vienu tašku (85-84). Tačiau „Pajūrio špylmanai“ nebesugebėjo pavyti varžovų, paskutinieji metimai skriejo pro šalį, o sirena skelbė „Klaipėdos Eolto“ pergalę rezultatu 89-86.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Klaipėdos Eoltas“ Justas Poviliūnas 27t. 26 n.b.

„Klaipėdos Eoltas“ Rokas Misevičius 21t. 10 rez.perd. 18 n.b.

„Pajūrio špylmanai“ Kornelijus Zikas 22t. 8 atk.kam. 27 n.b.