Lino Markaičio benefisas nustelbė "WYWA" kariauną

Lino Markaičio benefisas nustelbė "WYWA" kariauną 574

Balandžio 29 d. „Klaipėdos miesto pavasario įmonių taurės“ rungtynėse susitiko „Pajūris – Jūros muša“ ir „WYWA“ ekipos. „Pajūris – Jūros muša“ žaidėjo Andriaus Mikaločiaus taiklus tritaškis metimas, perlaužes rungtynes leido pastarajai komandai švęsti pergalę – 73:70 (15:17; 21:23; 17:15; 20:15)

Jau pirmasis kėlinukas žadėjo rimtą kovą – komandos keitėsi taikliais metimais ir nei vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Po pirmojo ketvirčio rezultatu 17:15 priekyje – „WYWA“.

Antrąjame ketvirtyje pradėjo atsiskleisti „WYWA“ toliašaudė artilerija, kuri sužaidus pusę antrojo kėlinuko leido pastarajai komandai susikrauti 7 taškų pranašumą – 28:21. Tačiau iki kėlinuko galo „Pajūris-Jūros muša“ sumažino savo atsilikimą iki 4 taškų – 40:36.

Po ilgosios pertraukos kėlinio pradžią vėl geriau pradėjo „WYWA“ komanda, kuri po Karolio Kavalenkos „floater“ metimo susikrovė jau dviženklę persvarą – 48:38. Tačiau iki kėlinuko galo pastaroji komanda sugebėjo išvaistyti savo pranašumą ir po dviejų kėlinių „Pajūris – Jūros muša“ atsiliko viso labo 2 taškais – 55:53.

Ketvirtąjame kėlinuke kartojosi tas pats scenarijus kaip ir praeituose kėliniuose. Pirmąją kėlinuko pusę geriau žaidė „WYWA“, o antroje pusėje rungtynių pusiausvyrą vėl sugrąžino „Pajūris – Jūros muša“. Likus žaisti 25 sekundes taiklus „Pajūris – Jūros muša“ žaidėjo Andriaus Mikaločiaus taiklus tritaškis metimas išvedė pastarąja komandą į priekį – 71:70. O „WYWA“ panaudojusi baudų taktiką leido Linui Markaičiui pelnyti du taškus nuo baudų metimo linijos. Puikiai suregztas „WYWA“ trenerio Karolio Stirbio derinukas neišsipildė iki galo ir „Pajūris – Jūros muša“ šventė sunkią pergalę – 73:70.

MVP: „Pajūris – Jūros muša“ Linas Markaitis – 27 t., 9 at.k., 4 rez.p., 30 n.b.

„Pajūris – Jūros muša“ Laimonas Jencius – 12 t., 4 at.k., 16 n.b.

„WYWA“ Karolis Gailiūnas – 12 t., 15 at.k., 22 n.b.