"Loglita - Klaipėdos Eoltas" ir toliau neklumpa

"Loglita - Klaipėdos Eoltas" ir toliau neklumpa 587

Gegužės 13 dieną „Klaipėdos miesto pavasario taurės“ rungtynėse susitiko „Loglita - Klaipėdos Eoltas“ ir „Aurora - Dauparų žuvis“ komandos. „Loglita - Klaipėdos Eoltas“ ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų. Šį kartą varžovai nugalėti rezultatu 80:67 (17:14; 25:16; 22:16; 16:21).

Per pirmas 5 minutes „Aurora - Dauparų žuvis“ sukrapštė vos 2 taškus, ko pasekoje po dar vienos sėkmingos priešininkų atakos sekė pirmoji minutės pertraukėlė (5:12). Po minutės pertraukėlės „Aurora - Dauparų žuvis“ stabilizavo padėtį ir po Rimvydo Zavecko prasiveržimo su sirena rezultatas buvo 14:17.

Antrajame kėlinyje „Loglita - Klaipėdos Eoltas“ tolimais metimais suvarpė „Auroros - Dauparų žuvis“ krepšį ir įgijo rekordinę dviženklę persvarą. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 42:30.

Po ilgosios pertraukos Valentinas Rumiancevas surengė solo šou ir savo komandai leido susikrauti užtikrintą persvarą. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 64:46.

Ketvirtas kėlinys tebuvo formalumas ir „Loglita - Klaipėdos Eoltas“ iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 80:67.

MVP: Eroldas Sova 17 tšk., 5 atk. kam., 18 nb. „Loglita - Klaipėdos Eoltas“