"Loglita-Klaipėdos Eoltas" iškovojo užtikrintą pergalę

"Loglita-Klaipėdos Eoltas" iškovojo užtikrintą pergalę 580

Gegužės 6 dieną „Klaipėdos miesto pavasario taurėje“ susitiko „Loglita-Klaipėdos Eoltas“ ir „VMG“ komandos. Vedami priekinės linijos „Loglita- Klaipėdos Eoltas“  iškovojo pergalę rezultatu 98:87 (30:25; 26:19; 19:19; 23:24).

Pirmasis kėlinys buvo akiai malonus. Abi komandos žaidė puolimu, dominavo greitas puolimas ir sėkmingos greitos takos bei taiklūs metimai. Žaidimas be gynybos leido po pirmų dešimties minučių pirmauti „Loglitai-Klaipėdos Eoltui“ rezultatu 30:25.

Antrajame kėlinyje „VMG“ vis dar laikėsi ant Demo Mockaus ir Tado Rakausko pečių, tačiau Armino Bergaudo surengtas solo šou kėlinio viduryje leido susikrauti dviženklę persvarą „Loglitai-Klaipėdos Eoltui“. Po dviejų kėlinukų 56:44.

Po ilgosios pertraukos „VMG“ į pagalbą atvyko pavėlavęs atbėgo Antanas Padavičius, kuris įkvėpė komandą, tačiau jėgos apleido, po trijų kėlinukų rezultatas buvo 75:63.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas nors rungtynių pabaigoje „VMG“ ir apkarpė rezultatą iki 11 taškų. Rungtynės baigėsi rezultatu 98:87.

MVP: Andrius Steponaitis „Loglita- Klaipėdos Eoltas“ 17 tšk., 11 atk. kam., 27 nb.

Arnoldas Gudžiūnas „Loglita- Klaipėdos Eoltas“ 18 tšk., 9 atk. kam., 25 nb.