"Loglita" - Klaipėdos miesto "Pavasario taurės" čempionai!

"Loglita" - Klaipėdos miesto "Pavasario taurės" čempionai! 322

Birželio 11 d. vakarą " Klaipėdos miesto pavasario taurės"  finalo rungtynėse susitiko „Loglita“ ir „Autoegida“ komandos. Čempionų titulą iškovojo „Loglita“ krepšininkai rezultatu – 75:63 (24:17; 19:8; 15:22; 17:16;).

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių įsitvyrojo įtampa. Komandos žaidė greitą ir rezultatyvių krepšinį, keitėsi taiklių metimų serijomis ir tik paskutinėmis pirmojo kėlinio minutėmis nedidelį pranašumą įrodė „Loglita“ krepšininkai, kurie po pirmojo kėlinuko rezultatu pirmavo 24:17.

Antrąjame kėlinuke taip pat dominavo greitas krepšinis. „Loglita“ naudojosi savo greitų krepšininkų pranašumu ir greitomis atakomis pradėjo didinti savo pranašumą. „Autoegidos“ krepšininkai taip pat turėjo daug galimybių pelnyti lengvus taškus iš vidutinio nuotolio, bet laisvi mesti metimai vis skriejo pro šalį. „Loglita“ greitomis atakomis ir toliau didino pranašumą ir po dviejų kėlinių jau turėjo susikrovę 18 taškų pranašumą – 43:25.

Trečiojo kėlinuko pradžioje geriau sekėsi „Autoegidos“ krepšininkams – pastarieji sugebėjo sumažinti savo atsilikimą iki 5 taškų, tačiau po paprašytos „Loglitos“ minutinės pertraukėlės žaidimą į savo vadžias vėl perėmė „Loglitos“ krepšininkai ir iki trečiojo kėlinuko pabaigos padidino savo pranašumą iki 11 – 58:47.

Paskutinį ketvirtį vėl geriau pradėjo „Autoegidos“ krepšininkai – jie greitomis atakomis vėl pradėjo mažinti pranašumą ir buvo priartėję vėl 5 taškais prie savo varžovų, tačiau „Loglitos“ krepšininkai neleido varžovams per daug priartėti, o Manto Valčiuko individualus meistriškumas padėjo „Loglitos“ komandai vėl didinti pranašumą ir jį iš laikė iki rungtynių kovos ir „Loglitos“ komanda iškovojo Klaipėdos miesto „Pavasario taurės“ titulą, o rungtynių MVP pripažintas „Autoegidos“ žaidėjas Gytautas Kibelkis, kuris surinko net 44 naudingumo balus.

Rungtynių žaidėjai: MVP  - „Autoegida“ Gytautas Kibelkis 21 t., 18 at. k., 7 blok. m.,  44 n.b.

„Loglita“ Mantas Valčiukas  – 17 t., 5 at.k., 5 blok.m., 23 n.b.

„Loglita“  – Arūnas Balčiūnas 16 t., 4 at.k., 15 n.b.