Luko Bendiko vedama "WYWA" keliauja į Klaipėdos miesto "Pavasario įmonių taurės" pusfinalį 318

Penktadienį (2018-06-08) vyko Klaipėdos miesto „Pavasario įmonių taurės“ ketvirtfinalio varžybos, kuriose susikovė negausiai susirinkusios „VKKM-2002“ (3) prieš „WYWA“ (6). „WYWA“ šventė pergalę rezultatu 80-70 (22-12; 25-21; 20-17; 13-20).

Rungtynes aktyviau pradėjo „WYWA“ komanda, kuri po 5 žaidimo minučių išsiveržė į priekį 16 – 0, tačiau Vilius Bakutis (VKKM-2002) į tai atsakė taikliu tritaškiu, tai buvo pirmieji jo komandos taškai. Po šio epizodo žaidimas išsilygino. Kėlinuko pabaigoje Matas Repšys atliko įspūdingą dėjimą, tačiau kėlinuką 22-12 laimėjo „WYWA“.

Įpusėjus antram ketvirčiui po Rimanto Šimkaus taiklaus tritaškio metimo su atakos laiko pabaiga „WYWA“ komanda išsiveržė į priekį 36-18, tai privertė Gytį Krugeliavičių prašyti minutės pertraukėlės po kurios vaizdas aikštelėje nepasikeitė, kėlinuko pabaigoje „VKKM-2002“ pradėjo spausti varžovus, tačiau tai nedavė norimo rezultato. Su antrojo kėlinio sirena Deividas Momkus smeigė taiklų metimą iš aikštės vidurio ir sumažino savo komandos atsilikimą iki 14 taškų (33-47).

Po didžiosios pertraukos žymiai aktyviau pradėjo rungtyniauti „VKKM-2002“ kurie savo atsilikimą buvo sumažinę iki  taškų, tačiau jų lyderis Matas Repšys įpusėjus kėlinukui gavo 4 asmeninę pražangą ir kėlinuką užbaigė sėdėdamas ant atsarginių žaidėjų suolelio, tad „WYWA“ komandai lengviau sekėsi rasti kelius link varžovų krepšio, o po Valdo Viskonto tritaškio kėlinuko pabaigoje jo komanda išsiveržė į priekį net 17 taškų (67-50).

Paskutiniame ketvirtyje, nors ir įdėjo daug pastangų, grąžino į rungtynes intrigą, tačiau „VKKM-2002“ komandai nepavyko sukurti stebuklo ir „WYWA“ krepšininkai keliauja į Klaipėdos miesto „Pavasario įmonių lygos“ pusfinalį.

MVP: Lukas Bendikas „WYWA“ 40 tšk. 24 atk. k. 53 n.b.

Rimantas Šimkus "WYWA"  12 tšk., 10 atk.kam., 5 rez. perd. 21 n.b.

Vilius Bakutis "VKKM-2002" 17 tšk., 5 atk. k., 8 rez.perd., 6 per.kam., 20 n.b.