Nuostabus Mintauto Mockaus žaidimas atnešė pergalę „VKKM - Authentic Cars“ komandai 294

Antradienį, gegužės 22 dieną Klaipėdos miesto pavasario „Įmonių taurėje“ susitiko „Nuotykių parkas KAR KAR-Minimelts“ ir  „VKKM - Authentic Cars“ komandos. Antrą pergalę sezone iškovojo „VKKM-2003“ komanda. Rungtynės baigėsi rezultatu 89-79 (29-27; 21-22; 17-21; 22-9).

Rungtynes vienas prieš vieną žaisdami pradėjo Robertas Milius kuris pelnė 6 taškus iš eilės, ir Gabrielius Mažeika pelnęs 7 taškus. Kėlinys klostėsi labai rezultatyviai, o po jo rezultatas 29-27 priekyje aikštės šeimininkai.

Antrajame kėlinuke „VKKM - Authentic Cars“ komandos žaidėjas Mintautas Mockus varžovus draskė individualiais prasiveržimais, o varžovų ekipoje išsiskyrė Mindaugas Blagnis. Ekipos visą kėlinį rungtyniavo NBA ritmu, o įpusėjus rungtynėms „Vlado Knašiaus“ mokyklos auklėtiniai pirmavo rezultatu 50-49.

Trečiame kėlinyje varžovus vėl draskė Mintautas Mockus, „VKKM - Authentic Cars“ treneriui į aikštę metus antrąjį penketą „Nuotykių parkas KAR KAR-Minimelts“ po Edmundo Lileikio dviejų tritaškių ir Roberto Miliaus solo šou po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 70-67.

Lemiamame kėlinuke „VKKM - Authentic Cars“ greitai išlygino rezultatą 70-70. O prie Mintauto Mockaus puikiu žaidimu prisijungė Mykolas Abrutis. „VKKM-2003“ komanda rungtynių gale varžovus užmėtė kepurėmis ir šventė pergalę rezultatu 89-79.

Rungtynių žaidėjai: MVP „VKKM - Authentic Cars“ Mintautas Mockus 34t. 6 atk.kam. 34 n.b.

„VKKM - Authentic Cars“ Mykolas Abrutis 17t. 20 n.b.

„Nuotykių parkas KAR KAR-Minimelts“ Robertas Milius 22t. 24 n.b.