"Pajūrio špylmanai" ir toliau neranda sau lygių varžovų

"Pajūrio špylmanai" ir toliau neranda sau lygių varžovų 576

Gegužės 2 dieną „Klaipėdos miesto pavasario įmonių taurėje“ susitiko „VKKM-2004“ ir „Pajūrio špylmanai“ komandos. Lino Kazilionio komanda ir toliau neranda sau lygių šioje taurėje bei nugalėjo varžovus 72:52 (16:13; 17:11; 24:4; 15:24).

Pirmasis kėlinukas klostėsi taškas į tašką ir nė vienai komandai nepavyko susikurti didesnės persvaros. Aikštėje dominavo lėtas, gynybinis krepšinis bei daug chaoso. Kėlinio pabaigoje Pauliaus Kazlausko 4 taškai greitajame puolime leido „Pajūrio špylmanams“ išsiveržti į priekį 16:13.

Antrajame kėlinyje Lino Kazilionio kariauna suaktyvino gynybą ir padidino persvarą, tačiau priiminėdami skubotus sprendimus nesusikrovė dviženklės. Po dviejų kėlinukų- 33:24.

Po ilgosios pertraukos „Pajūrio špylmanai“ įjungė aukštesnę pavarą ir susikrovė rekordinę persvarą. Prie to labiausiai prisidėjo Modesto Breivės tritaškių lietus. Po trijų kėlinukų rezultatas jau buvo 57:28.

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas ir Lino Kazilionio kariauna iškovojo lengvą pergalę rezultatu 72:52.

MVP: Paulius Kazlauskas 13 tšk., 6 atk. kam., 18 nb. „Pajūrio špylmanai“