"Pajūris - Jūros mūša" iškovojo antrą pergalę

"Pajūris - Jūros mūša" iškovojo antrą pergalę 579

Penktadienį, gegužės 3 dieną  „Pavasario įmonių taurėje“ susitiko „Pajūris - Jūros mūša“ ir „Dituva“. Pergalę rezultatu 78-59 (26-12; 18-13; 16-12; 18-22) iškovojo „Pajūris - Jūros mūša“.

Rungtynes „Dituva“ pradėjo taikliu dvitaškiu, bet tada sekė varžovų spurtas 16-2. Po pirmo kėlinio „Pajūris - Jūros mūša“ pirmavo rezultatu 26-12.

Antrajame kėlinyje „Dituva“ pataikė keletą tritaškių ir varžovų į priekį labai nepaleido. Įpusėjus rungtynėms „Pajūris - Jūros mūša“ pirmavo rezultatu 44-25.

Trečią kėlinį geriau pradėjo „Dituvos“ krepšininkai, bet kėlinio antroje pusėje „Pajūris - Jūros mūša“ susigrąžino turėtą pranašumą. Po trijų kėlinių pastarieji pirmavo rezultatu 60-37.

Ketvirtajame kėlinyje „Pajūris  - Jūros mūša“ išlaikė susikrautą pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 78-59.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Pajūris - Jūros mūša“ Marius Andrijauskas 14t. 6 atk.kam. 5 rez.perd. 7 per.kam. 23 n.b.

„Pajūris - Jūros mūša“ Andrius Mikaločius 17t. 7 atk.kam. 21 n.b.

„Dituva“ Andrius Lukauskas 15t. 7 rez.perd. 24 n.b.