Pavyzdinį kovingumą pademonstravę "Nuotykių parkas KAR KAR - MiniMelts" turėjo pripažinti jaunųjų krepšininkų pranašumą 319

Birželio 9 dieną Klaipėdos miesto "Pavasario įmonių taurės" ketvirfinalio rungtynėse susitiko "VKKM- Authentic Cars (1)" ir "Nuotykių parkas KAR KAR MiniMelts (8)" komandos Nors ir pavyko sustabdyti Mintautą Mockų "Nuotykių parkas KAR KAR - MiniMelts" turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 64:72 (17:12; 11:14; 20:25; 16:21) ir baigti sezoną.

Pirmasis kėlinukas klostėsi kiek netikėtai. "Nuotykių parkas KAR KAR - MiniMelts" komanda pradėjo rungtynes labiau užsidegę nors į rungtynes atvyko šešiese ir Lauryno Jenciaus ir Augustino Raukčio tempiami laimėjo pirmąjį kėlinuką 17:12 kol jauniesiems krepšininkams fatališkai nekrito.

Antrajame kėlinyje jauniesiems krepšininkams impulsą davė Eimantas Stulpinas ir Mykolas Abrutis, ko pasekoje įpusėjus ketvirčiui rezultatas tapo lygus 23:23, o varžovai paprašė minutės pertraukėlės. Po jos komandoms sunkiai sekėsi rasti kelius link krepšio, o po dviejų kėlinukų Laimono Jenciaus vedami pirmavo "Nuotykių parkas KAR KAR - MiniMelts" (28:26).

Po ilgosios pertraukos "VKKM-Authentic Cars" spurtavo Radvilo Kneižio ir Gabrieliaus Mažeikos dėka ir įgijo 7 taškų persvarą, tačiau tai truko neilgai. Mindaugo Žilio vadovaujama komanda greit grįžo į rungtynes ir išlygino rezultatą, Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę Mindaugo Mockaus auklėtiniai po trijų kėlinukų vis tik persvėrė rezultatą į savo pusę (51:48).

Lemiamose minutėse "Nuotykių parkas KAR KAR - MiniMelts" komandai pristigo jėgų, o ir jaunieji žaidėjai prapliupo tritaškiais bei iškovojo kelialapį į Kliapėdos miesto "Pavasario įmonių taurės" pusfinalį.

MVP: Gabrielius Mažeika "VKKM-Authentic Cars" 13 tšk., 14 atk. kam., 23 nb.

Laimonas Jencius "Nuotykių parkas KAR KAR - MiniMelts" 22 tšk., 14 atk. kam., 5 rez. perd., 35 nb.

Mykolas Abrutis "VKKM-Authentic Cars" 7 tšk., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 17 nb.

Edmundas Lileikis "Nuotykių parkas KAR KAR - MiniMelts" 8 tšk., 7 atk. kam., 10 nb.