Pirmoji "WYWA" ekipos pergalė

Pirmoji "WYWA" ekipos pergalė 312

Antradienį, birželio 6 dieną Klaipėdos miesto „Įmonių taurėje“ susitiko „WYWA“  ir  „Nuotykių parkas KAR KAR-MiniMelts“  komandos. Pergalę iškovojo .Rungtynės baigėsi rezultatu 82-63 (20-14; 19-19; 20-17; 23-13).

Rungtynes 5-0 pradėjo „WYWA“. „Nuotykių parkas KAR KAR-MiniMelts“  visą ketvirtį atsilikinėjo ir kėlinuką pralaimėjo rezultatu 20-14.

Antrajame kėlinyje žaidimo sąlygas pradėjo diktuoti „Nuotykių parkas KAR KAR-MiniMelts“ , bet antroje kėlinio pusėje priešininkai susikaupė. Įpusėjus rungtynėms „WYWA“ priekyje rezultatu 39-33.

Trečiajame kėlinyje „WYWA“ įjungė aukštesnę persvarą, bet įgytą pranašumą greitai iššvaistė. Valdas Garadauskas kėlinį užbaigė tritaškiu. Po trijų kėlinių „WYWA“ pirmavo 59-50.

Lemiamame kėlinuke  „WYWA“ vėl nutolo, tik šį kartą nepavejamai. Rungtynės baigėsi rezultatu 82-63.

Rungtynių žaidėjai: MVP „WYWA“ Rimantas Šimkus 19t. 7 atk.kam. 18 n.b.