Po ilgosios pertraukos susiėmę "Klaipėdos sporto projektai" iškovojo pergalę

Po ilgosios pertraukos susiėmę "Klaipėdos sporto projektai" iškovojo pergalę 594

Gegužės 16 dieną „Klaipėdos miesto pavasario įmonių taurėje“ susitiko „Klaipėdos sporto projektai“ ir „Pajūrio špylmanai“ komandos. "Klaipėdos sporto projektai" po ilgosios pertraukos nepaliko vilčių varžovams ir nugalėjo juos rezultatu 92:69 (18:27; 30:17; 31:17; 13:8).

Pirmąjį kėlinuką „Pajūrio špylmanai“ pradėjo lyg ant spranų, gr:eitos atakos ir taiklūs metimai varė į nevilty „Klaipėdos sporto projektus“. Po pirmojo ketvirčio jaunieji krepšininkai buvo priekyje 27:18.

Antrajame ketvirtyje „Klaipėdos sporto projektai“ vos per 4 minutes sugebėjo „atlošti“ skirtumą ir išlyginti rezultatą, o kėlinio pabaigoje jį persverti. Kėlinį vainikavo fantastiškas Juozo Sodžio tritaškis su sirena. Po dviejų kėlinukų 48:44 priekyje buvo „Klaipėdos sporto projektai“.

Po ilgosios pertraukos "Klaipėdos sporto projektai" įjungė aukštesnę pavarą ir jokių vilčių varžovams nebepaliko. Rungtynes baigėsi rezultatu 92:69.

MVP: Andrius Steponaitis "Klaipėdos sporto projektai" 19 tšk., 13 atk. kam., 29 nb.

Saulius Nemanius "Klaipėdos sporto projektai" 15 tšk., 21 nb.

Juozas Sodys "Pajūrio špylmanai" 11 tšk., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 16 nb.