"Reborda" dramatiškai keliauja į "KLPĮT" pusfinalį

"Reborda" dramatiškai keliauja į "KLPĮT" pusfinalį 321

Birželio 11 d. vakarą " Klaipėdos miesto pavasario įmonių taurės"  ketvirtfinalio rungtynėse susitiko „Reborda“ ir „Izoton“ komandos. Po dramatiškos kovos pergalę šventė „Reborda“ krepšininkai rezultatu – 53:49 (8:8; 11:12; 14:13; 16:20;).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo nerezultatyviai, komandos keitėsi netaiklių metimų serijomis ir bandė varžovus užpulti iš vidutinio nuotolio bei tritaškių metimų, tačiau pataikyti sekėsi prastai. „Rebordos“ krepšininkai pirumuosius taškus pelnė tik 6-ąją rungtynių minutę, o po pirmojo kėlinio lygu – 8:8.

Antrąjame kėlinuke tvyrojo chaosas ir dominavo greitas žaidimas. Antrąjį kėlinuką geriau pradėjo „Rebordos“ krepšininkai pelnydami tris tritaškius be atsako, bet ilgai netrukus „Izoton“ pelnė kelis lengvus taškus iš po krepšio ir žaidimas vėl susilygino. „Izoton“ komanda vien per pirmuosius du kėlinius jau suklydo 15 kartų, bet „Rebordos“ krepšininkai neišnaudojo varžovų klaidų ir po dviejų kėlinių komandos į ilgąją pertrauką išeina rezultatu 20:19 priekyje „Rebordos“ krepšininkai.

Trečiąjame kėlinuke savo pranašumą pradėjo įrodinėti „Rebordos“ krepšininkai – „Izoton“ ir toliau klydo, o „Reborda“ pradėjo išnaudoti varžovų klaidas ir greitomis atakomis pradėjo didinti pranašumą ir susikrovė 10 taškų persvarą – 31:21. Po paprašytos „Izoton“ minutinės pertraukėlės pastarieji krepšininkai pradėjo pataikyti metimus ir ėmė vytis varžovus, o tada jau minutinės pertraukėlės prireikė „Rebordos“ krepšininkams, kurie beturėjo 3 taškų pranašumą 33:30, o po triejų kėlinių rezultatas lygus 33:33.

Ketvirtąjį kėlinuką geriau pradėjo „Izoton“ krepšininkai, o pastarųjų žaidėjas Lukas Sidabras smeigė tris tritaškius iš eilės ir „Izoton“ perėmė rungtynių eigą į savo naudą, tačiau tai truko neilgai – prabilusi toliašaudė „Rebordos“ artilerija – Domantas Tėvelis ir Lukas Šalkauskas išlygino rungtynių rezultatą – 45:45, o vėliau dar du „Rebordos“ tritaškiai leido susikrauti 4 taškų pranašumą likus vos 16 sekundžių iki rungtynių galo. „Izoton“ pradėjo naudoti pražangų taktiką, tačiau „Rebordos“ krepšininko Domanto Tėvelio baudos metimai krito į krepšį ir „Reborda“ keliauja į Klaipėdos miesto „Pavasario įmonių“ taurės pusfinalį.

Rungtynių žaidėjai: MVP  - „Reborda“ Domantas Tėvelis 19 t., 7 at. k., 5 rez.p.,  28 n.b.

„Reborda“ Gediminas Žalys  – 15 t., (5/9 trit.m.), 5 rez.p., 22 n.b.

„Izoton“  – Tomas Užpurvis 5 t., 16 at.k., 19 n.b.