"Reborda" paliko "WYWA" be pergalių

"Reborda" paliko "WYWA" be pergalių 291

Sekmadienio popietę Klaipėdos miesto pavasario „Įmonių taurės“ varžybose susigrūmė "Reborda" ir "WYWA" komandos. Galingai rungtyniavusi "Reborda" nepaliko vilčių savo varžovams ir iškovojo gana užtikrintą pergalę 84:66 (20-22; 16-11; 25-11; 23-22).

Rungtynes aktyviau pradėjo „Reborda“ komandos krepšininkai, kurie sužaidus 2 minutes pirmavo 6-0 tačiau varžovai nesutriko ir grįžo į žaidimą. Likusi kėlinuko dalis vyko apylygiai, o „WYWA“ komandą į priekį tempė Lukas Bendikas, kuris savo varžovus žudė prasiveržimais iš po krepšio o jo komanda kėlinuką laimėjo 22-20.

Antrame kėlinuke „Reborda“ komanda varžovams primetė gynybinį žaidimo stilių, tad vyko nerezultatyvi ir apylygė kova, tačiau „Reborda“ komanda kėlinuko pabaigoje perėmė kelis kamuolius ir tai jiems padėjo išsiveržti į priekį 36-33.

Antroje rungtynių pusėje „Reborda“ komanda ir toliau kontroliavo žaidimą, bei įvairaus „spaudimo“ dėka  privertė varžovus klysti o jų klaidas paversdami pelnytais lengvais taškais.

Lemiamame ketvirtyje „Reborda“ komandai buvo itin sunku, nes beveik visą kėlinuką teko rungtyniauti penkiese dėl Roberto Ivoškevičiaus patirtos rankos traumos. Tačiau pavyko atlaikyti „WYWA“ komandos spaudimą, kuris buvo iš dalies pasiteisines, tačiau po „Rebordos“ komandos paprašytos minutinės pertraukėlės jis nebebuvo toks efektyvus o varžybų gale Karolis Kavalenka smeigė dar porą tritaškių ir sukrovė gan žymią persvarą 18 taškų (84-66) savo komandos naudai.

MVP: Domantas Tėvelis „Reborda“ 14 tšk. 7 atk.kam. 10 rez.perd. 8 per.kam. 32 nb.

Karolis Kavalenka "Reborda" 27 tšk., 5 rez.perd. 20 nb.

Lukas Bendikas "WYWA" 23 tšk., 12 atk.kam. 23 nb.