"Reborda - Taisom.lt" iškovojo antrą pergalę iš eilės

"Reborda - Taisom.lt" iškovojo antrą pergalę iš eilės 584

Trečiadienį, gegužės 8 dieną  „Pavasario įmonių taurėje“ susitiko „VMG“ ir „Reborda-Taisom.lt“. Pergalę rezultatu 89-66 (23-19; 23-9; 23-22; 20-16) iškovojo „Reborda-Taisom.lt“.

Pirmajame kėlinyje vyko lygi kova. Po pirmo kėlinio 23-19 pirmavo „Reborda-Taisom.lt“.

Antrajame kėlinyje „Reborda-Taisom.lt“ suaktyvino gynybą ir po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 46-28.

Trečiajame kėlinyje sėkmingomis atakomis keitėsi Gediminas Leščiauskas ir Antanas Padavičius. „Reborda-Taisom.lt“ ne tik išlaikė susikrautą pranašumą, bet jį ir padidino. Po trijų kėlinių „Reborda-Taisom.lt“ pirmavo rezultatu 69-50.

Ketvirtajame kėlinyje „Reborda-Taisom.lt“ sutvarkė formalumus ir iškovojo pergalę rezultatu 89 - 66.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Reborda-Taisom.lt“ Gediminas Leščiauskas 21t. 8 atk.kam. 32 n.b.

„Reborda-Taisom.lt“ Mantas Jonikas 16t. 4 atk.kam. 5 rez.perd. 21 n.b.

„VMG" Tadas Rakauskas 22t. 5 atk.kam. 5 rez.perd. 20 n.b.