"Reborda - Taisom.lt" iššvaistė 21 taško persvarą, tačiau nukalė pergalę

"Reborda - Taisom.lt" iššvaistė 21 taško persvarą, tačiau nukalė pergalę 597

Gegužės 20 dieną „Klaipėdos miesto pavasario taurėje“ susitiko „Loglita - Klaipėdos Eoltas“ ir „Reborda - Taisom.lt“ komandos. Neįtikėtinoje dramoje "Reborda -T aisom.lt" iškovojo fantastinę pergalę rezultatu 84:82 (22:9; 24:23; 18:20; 20:30).

Pirmąjį ketvirtį „Reborda - Taisom.lt“ pradėjo užsivedusi ir greitai pereinant į puolimą tritaškiais varpė „Loglitos - Klaipėdos Eolto“ krepšį. Po minutės pertraukėlės vaizdas aikštėje nesikeitė ir „Reborda - Taisom.lt“ užtikrintai laimėjo pirmąjį ketvirtį 22:9.

Antrame ketvirtyje „Reborda - Taisom.lt“ ir toliau diktavo savo sąlygas, o vienu metu net susikrovė rekordinę 21 taško persvarą. Kėlinio pabaigoje kiek atsipalaidavę „rebordininkai“ savo pranašumą iššvaistė iki 46:32.

Po ilgosios pertraukos „Loglita - Klaipėdos Eoltas“ visais būdais stengėsi grįžti į rungtynes, tačiau per trečiąjį ketvirtį „Reborda - Taisom.lt“ prisileido tik iki 12 taškų (64:52).

Lemiamas ketvirtis vyko pagal „Loglita - Klaipėdos Eoltas“ komandos planą. Palengva skirtumas tirpo ir likus žaisti 3 minutėms komandas skyrė vos 2 taškai. Po minutės pertraukėlės „Reborda - Taisom.lt“ atsakė spurtu 4:0 ir neleido varžovams persverti rezultato. Likus 4 sekundėms komandas skyrė 3 taškai ir „Loglita -Klaipėdos Eoltas“ turėjo kišenėje likusią minutės pertraukėlę. Justas Bardauskas pataikė nepakartojamai fantastišką tolimą metimą ir išlygino rezultatą. „Rebordai - Taisom.lt“ liko 1,4 sekundės ir Armino Bergaudo pražanga suteikė galimybę Dariui Šauliui, kuris ja pasinaudojo ir išplėšė pergalę savo komandai 84:82.

MVP: Darius Šaulys "Reborda - Taisom.lt" 14 tšk., 9 atk. kam., 5 per. kam., 26 nb.

Mantas Jonikas "Reborda - Taisom.lt" 13 tšk., 4 rez. perd., 21 nb.

Arminas Bergaudas "Loglita - Klaipėdos Eoltas" 28 tšk., 5 atk. kam., 21 nb.