"Rebordos" greitos atakos nepaliko vilčių "Nuotykių parkas KAR KAR - MiniMelts" krepšininkams 308

Pirmosios vasaros  dienos vakarą birželio 1 d. "Pavasario įmonių taurės" rungtynėse susitiko „Nuotykių parkas KAR KAR - Minimelts“ ir „Reborda“ komandos. Įtikinamą pergalę šventė „"Reborda“ krepšininkai rezultatu 75:57 (10:22; 16:21; 16:13; 15:19;).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo rezultatyviai „Reborda“ ekipai. Nuo pirmųjų minučių pradėję spausti priešininkus sugebėjo įgyti 13 taškų pranašumą – 15:2 sužaidus 5 minutes. Po „Nuotykių parkas KAR KAR - MiniMelts“ minutinės pertraukėlės pastarosios komandos žaidimas nepagerėjo, tik paskutinėmis minutėmis keli taiklūs tolimi metimai įnešė energijos į „Nuotykių parkas KAR KAR - MiniMelts“ komandą. Po pirmojo kėlinuko rezultatu 22:10 priekyje „Reborda“.

Antrąjame kėlinuke tendencija nesikeitė. „Nuotykių parkas KAR KAR - MiniMelts“ ir toliau atakavo pro šalį, o „Reborda“ savo greitu žaidimu bei tolimais metimais didino savo pranašumą. Įpusėjus antrąjam ketvirčiui prabilo „Nuotykių parkas KAR KAR - MiniMelts“ komandos snaiperiai – Simas Pauliukevičius ir Oleg Semionov, bet „Reborda“ greitai atsakė savo taiklių metimų serijomis, kurias iniciavo taiklūs Domanto Tėvelio bei Karolio Kovalenkos taiklūs tritaškiai metimai. Po dviejų kėlinių rezultatu 43:26 priekyje „Rebordos“ krepšininkai.

Trečiąjame kėlinuke „Reborda“ ir toliau greitomis atakomis puolė „Nuotykių parkas KAR KAR - MiniMelts“ komandos krepšį. Komandos nesiveržė į baudos aikštelę ir žaidė remdamiesi daugiausiai tritaškiais metimais. Šiame kėlinyje geriau sekėsi „Nuotykių parkas KAR KAR - MiniMelts“ krepšininkams. Po triejų kėlinių rezultatu 56:42 priekyje „Reborda“.

Ketvirtame kėlinuke „Reborda“ šiek tiek atsipalaidavo ir pradėjo mėgautis žaidimu, ko pasekoje po netaiklių pastariosios komandos metimų „Nuotykių parkas KAR KAR - MiniMelts“ pelnė lengvus taškus išnaudodami greitas atakas. Penktąją minutę komandas skyrė 11 taškų, tačiau „Reborda“ surengė lemiamą šturmą ir iškovojo pergalę rezultatu 75:57.

Rungtynių žaidėjai: MVP  - „Reborda“ Rokas Tutlys 13t., 11 at.k., 25 n.b.

„Reborda“ Karolis Kovalenka  – 17 t., 6 at.k., 6 per.k., 20 n.b.

Nuotykių parkas KAR KAR - MiniMelts“ Laimonas Jencius  – 19 t., 15 at.k., 36 n.b.