Rungtynių pabaigą geriau sužaidę "Aurora - Dauparų žuvis" nugalėjo "VMG"

Rungtynių pabaigą geriau sužaidę "Aurora - Dauparų žuvis" nugalėjo "VMG" 572

Balandžio 26 d. “Klaipėdos miesto pavasario taurės” rungtynėse susitiko “VMG” ir “Aurora – Dauparų žuvis” komandos. Sėkmingiau lemiamas akimirkas sužaidę “Aurora – Dauparų žuvis” šventė pergalę rezultatu 65:61 (23:23; 11:19; 17:10; 10:13)

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių aikštelėje įsitvyrojo atkaklus krepšinis. Komandos keitėsi taikliais metimais ir per pirmąjį kėlinuką nei vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Po pirmojo kėlinuko rezultatas lygus – 23:23.

Antrąjame kėlinuke taip pat netrūko intensyvaus krepšinio. Viduryje kėlinuko savo pranašumą pradėjo įrodinėti “Aurora – Dauparų žuvis” ekipa, kuri pradėjo didinti savo pranašumą ir po dviejų kėlinių ilsėtis išėjo turėdama 8 taškų pranašumą – 42:34.

Po ilgosios pertraukos “VMG” kilo šturmą ir pradėjo mažinti atsilikimą prieš varžovus. Po triejų kėlinių komandas skyrė viso labo vienas taškas – 52:51 “Aurora – Dauparų žuvis” priekyje.

Pirmąją kėlinuko pusę rezultatas laikėsi apyligis, tačiau pradedant tiksėti penktąjai kėlinuko minutei “Aurora – Dauparų žuvis” surengė mini spurtą ir įsiveržė į priekį – 58:53. Iki rungtynių pabaigos “VMG” komandai dar pavyko sumažinti pranašumą, tačiau “Aurora – Dauparų žuvis”, protingai sužaidusi lemiamas akimirkas šventė pergalę rezultatu – 65:61.

MVP: “Aurora – Dauparų žuvis” Sigitas Petraitis – 9 t., 12 at.k., 8 rez.p., 25 n.b.

“Aurora – Dauparų žuvis” Andrius Drakšas – 21 t., 5 at.k., 17 n.b.

“VMG” Antanas Padavičius – 26 t., 11 at.k., 35 n.b.