Sezono starte sunki "Urbovitos" komandos pergalė

Sezono starte sunki "Urbovitos" komandos pergalė 23

Spalio 2 dienos vakare prasidėjo naujasis "Simuvos“ taurės sezonas. Sezono atidarymo rungtynėse susitiko „VKKM“ ir „Urbovita“ ekipos. Pirmą pergalę atkaklioje kovoje šventė svečiai „Urbovitos“ komanda. Rungtynės baigėsi rezultatu 77-70 (18-11; 25-9; 7-26; 27-24).

Rungtynes ekipos pradėjo lygiu, bei nerezultatyviu žaidimu, įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus 5-5. Antroje kėlinio pusėje iniciatyvą perėmė „Urbovita“, o pirmąsias 10 minučių vainikavo Gedimino Žalio metimas iš vidurio aikštės. Pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 18-11.

Antrame kėlinyje „Urbovita“ nemažino apsukų, o į žaidimą puikiai įsiliejo nuo suolo pakilęs ekipos naujokas Lukas Bendikas. „Urbovita“ efektyviai išnaudojo savo jėgą po krepšiu ir įpusėjus rungtynėms pirmavo solidžiu 23 taškų skirtumu (43-20).

Po ilgosios pertraukos „VKKM“ pradėjo spausti varžovus ir tai pasiteisino. „VKKM“ visą kėlinį žaidė aktyviai ir stengėsi nuvarginti varžovus, šis planas puikiai suveikė trečiajame kėlinyje. Po trijų kėlinių rezultatas 50-46 „Urbovita“ vis dar priekyje.

Ketvirtam ketvirtyje „VKKM“ tęsė savo sėkmingą atkarpą ir netrukus rezultatą persvėrė savo naudai. „Urbovita“ ekipą lemiamu metu truktelėjo Deividas Petravičius ir Lukas Bendikas, kurie ir išgelbėjo ekipą nuo pralaimėjimo. Galutinis rungtynių rezultatas 77-70.

MVP: "Urbovita“ Alvydas Grikpėdis 14t. 14 atk.kam. 22 n.b.

„Urbovita“ Deividas Petravičius 23t. 9 atk.kam.

„Urbovita“ Lukas Bendikas 17t. 8 atk.kam. 21 n.b.