"Taisom.lt" Klaipėdos miesto "Pavasario įmonių taurės" čempionai!

"Taisom.lt" Klaipėdos miesto "Pavasario įmonių taurės" čempionai! 327

Birželio 14 d. vakarą " Klaipėdos miesto pavasario įmonių taurės" finalo rungtynėse susitiko „Taisom.lt“ ir „VKKM – Authentic Cars“ komandos. Visas rungtynes pirmavę „Taisom.lt“ iškovojo Klaipėdos miesto „Pavasario įmonių taurės“ čempionų titulą – 75:51 (13:22; 12:13; 8:15; 18:25;).

“Taisom.lt” nuo pat pirmųjų minučių pradėjo įrodinėti savo pranašumą, jie rungtynes pradėjo spurtu 9:2. Po “VKKM – Authentic Cars” paprašytos minutinės pertraukėlės, jaunieji krepšininkai pradėjo rodyti gyvybės ženklus, pataikė du tritaškius metimus, o tada minutinės prireikė jau “Taisom.lt” komandai. O jau po “Taisom.lt” ir vėl spurtavo ir po pirmojo kėlinuko rezultatu 22:13 priekyje “Taisom.lt” krepšininkai.

Antrąjame kėlinuke “Taisom.lt” ir toliau nemažino apsukų, o “VKKM – Authentic Cars” pradėjo daryti klaidas, ko pasekoje “Taisom.lt” užbėgdavo į greitas atakas ir pradėjo didinti savo pranašumą. Tačiau antroje kėlinuko dalyje “VKKM – Authentic Cars” pradėjo išnaudoti “Taisom.lt” puolimo spragas perimdami kamuolius ir pradėjo greitomis atakomis mažinti pranašumą. Po dviejų kėlinių 35:25 priekyje “Taisom.lt” komanda.

Trečiąjame kėlinuke tendencija nesikeitė. Šį kėlinuką geriau pradėjo “Taisom.lt”, kurie ir vėl spurtavo ir susikrovė 15 taškų pranašumą. Po minutinės pertraukėlės “VKKM – Authentic Cars” vėl priartėjo 8 taškais, bet ir vėl daugiau neleidę priartėti “Taisom.lt” komanda po triejų kėlinių priekyje rezultatu 50:33.

Ketvirtąjį kėlinį atidarė taiklus “Taisom.lt” komandos žaidėjo Kornelijaus Ziko taiklus tritaškis metimas, o pastaroji komanda ir toliau didino savo susikrautą pranašumą. O pirmąją vietą iškovojo “Taisom.lt” komanda nugalėjusi savo priešininkus “VKKM – Authentic Cars” komandą.

Rungtynių žaidėjai: MVP  - „Taisom.lt“ Andrius Steponaitis 12 t., 16 at. k., 28 n.b.

„Taisom.lt“ Arnoldas Gudžiūnas – 17 t., 16 at.k., 27 n.b.

„VKKM – Authentic Cars“  – Jokūbas Skurdenis 12 t., 7 at.k., 14 n.b.