"Taisom.lt" nesulaukė didesnio pasipriešinimo

"Taisom.lt" nesulaukė didesnio pasipriešinimo 292

Gegužės 20 dieną Gargžduose Klaipėdos miesto pavasario įmonių taurėje susitiko "Taisom.lt" ir "Aurora" komandos. Nors rungtynių pradžioje "Aurora" nejuokais išgasdino varžovus, "Taisom.lt" be vargo iškovojo pergalę rezultatu 85:64 (19:21; 24:10; 16:11; 26:22).

Kiek netikėtai rungtynes spurtu 10:0 pradėjo "Auroros" komanda. "Taisom.lt" komanda tik pačioje kėlinuko pabaigoje sugebėjo pasivyti varžovus po Valentino Rumiancevo ir Dainiaus Čereškino taškų po pirmo kėlinuko deficitas buvo 19:21.

Antrame kėlinyje "Taisom.lt" toliau tęsė savo sėkmingą žaidimą ir buvo susikrovę 8 taškų persvarą, tačiau "Aurora" greitai grįžo į rungtynes, ko pasekoje "Taisom.lt" paprašė minutės pertraukėlės. Po jos Valentino Rumiancevo kariauna atsibudo ir kėlinį užbaigė spurtu ir po dviejų kėlinukų pirmavo 43:31.

Po ilgosios pertraukos "Taisom.lt" griebė varžovams už gerklės ir rungtynių baigtis tapo aiški. Po trijų kėlinukų rezultatas buvo 59:42. Rungtynės baigėsi rezultatu 85:64.

MVP:  Evaldas Šiliauskis "Taisom.lt" 21 tšk., 7 atk. kam., 32 nb.

Egidijus Mačiukas 6 tšk., 11 atk. kam., 18 nb. "Aurora"

Kornelijus Zikas "Tasom.lt" 17 tšk., 9 atk. kam., 28 nb.