Tik rungtynių pabaigoje savo pranašumą įrodę "WYWA - EOLA" šventė pergalę

Tik rungtynių pabaigoje savo pranašumą įrodę "WYWA - EOLA" šventė pergalę 586

Gegužės 9 d. „Klaipėdos miesto pavasario taurės“ rungtynėse susitiko „Aurora – Dauparų žuvis“ ir „WYWA – EOLA“ komandos. Tik rungtynių gale pranašumą įrodę „WYWA – EOLA“ šventė pergalę – 65:60 (7:12; 19:14; 22:20; 12:19)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo ypač nerezultatyviai – „Aurora – Dauparų žuvis“ zoninė gynybą pasitesino ir neleido „WYWA – EOLA“ pelnyti lengvų taškų iš po krepšio ir privertė atakuoti iš tolimesnės distancijos. Tik kėlinio gale po taiklaus Luko Šalkausko metimo pastarieji įsiveržė į priekį – 12:7.

Antrame kėlinuke savo pranašumą pradėjo įrodinėti „WYWA – EOLA“ komanda, kuri padidino savo pranašumą iki 8 taškų, tačiau kėlinuko galą geriau sužaidę „Aurora – Dauparų žuvis“ išlygino rezultatą – 26:26.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje įsitvyrojo kietas ir atkaklus krepšinis. Po triejų kėlinių priekyje „Aurora – Dauparų žuvis“ – 48:46.

Lemiamajame ketvirtyje taip pat vyko kova taškas į tašką ir tik įpusėjus antrajai kėlinuko pusei 5 taškų persvarą į priekį įsiveržė „WYWA – EOLA“. Rokas Misevičius smeigė tritaškį ir savo komandą išvedė į priekį – 64:57. Per likusi laiką „Aurora – Dauparų žuvis“ nebesukūrė nieko pavojingo ir „WYWA – EOLA“ šventė sunkią pergalę rezultatu – 65:60.

MVP: „WYWA – EOLA“ Edvinas Puklevičius – 15 t., 5 at.k., 5 rez.p., 4 per.k., 25 n.b.

„WYWA – EOLA“ Rokas Misevičius – 11 t., 9 at.k., 7 rez.p., 20 n.b.

„Aurora – Dauparų žuvis“ Rimvydas Zaveckas – 9 t., 8 at.k., 6 per.k., 18 n.b.