Užtikrintai žaidę "Taisom.lt" pateko į "KLPĮT" finalą

Užtikrintai žaidę "Taisom.lt" pateko į "KLPĮT" finalą 325

Birželio 13 d. vakarą " Klaipėdos miesto pavasario įmonių taurės"  pusfinalio rungtynėse susitiko „Taisom.lt“ ir „WYWA“ komandos. Įtikinamai rungtyniavę „Taisom.lt“ iškovjo pergalę rezultatu – 87:76 (31:7; 14:21; 22:21; 20:27;).

Rungtynes atidarė efektingas „Taisom.lt“ žaidėjo Evaldo Šiliauskio dėjimas. Nuo pirmųjų minučių „Taisom.lt“ komanda pradėjo įrodinėti savo pranašumą ir jau pirmąjame kėlinuke susikrovė milžinišką pranašumą (31:7), o „WYWA“ krepšininkai nerado jokių priešnuodžių „Taisom.lt“ puolimui ir nesumetė gerų metimų.

Antrąjame ketvirtyje „Taisom.lt“ ir toliau išlaikė savo pranašumą, tačiau jau „WYWA“ krepšininkai pradėjo realizuoti metimus, tačiau pranašumas nesikeitė – „Taisom.lt“ ir toliau išlaikė savo 20 taškų pranašumą, o antrąjį kėlinį užbaigė fantastiškas „WYWA“ krepšininko Karolio Stirbio taiklus tritaškis metimas su sirena.

Trečiąjame kėlinuke, tarsi naujai atgimę, „WYWA“ krepšininkai taikliais tritaškiais metimais bei greitomis atakomis ženkliai pradėjo mažinti savo atsilikimą (46:56). Tačiau „Taisom.lt“ krepšininko Evaldo Šiliausko eilinis taiklus tritaškis metimas vėl sugrąžino „Taisom.lt“ jėgas. Po trijų kėlinių rezultatu 67:49 priekyje „Taisom.lt“ komanda.

Ketvirtąjame kėlinuke „Taisom.lt“ komandai liko tik formalumai. „WYWA“ ekipai nepadėjo fantastiškai ir nesustabdomai žaidęs Lukas Bendikas. Rungtynės baigėsi rezultatu 87:76 ir „Taisom.lt“ iškovojo galimybę žaisti finale.

Rungtynių žaidėjai: MVP  - „Taisom.lt“ Evaldas Šiliauskis 32 t., 5 at. k., 29 n.b.

„Taisom.lt“ Valentinas Rumiancevas  – 14 t., 6 rez. p., 20 n.b.

„WYWA“  – Lukas Bendikas 34 t., 17 at.k., 42 n.b.