"VKKM-2002" pavasario įmonių taurės pirmenybėse startavo pergalingai

"VKKM-2002" pavasario įmonių taurės pirmenybėse startavo pergalingai 276

Antradienį, gegužės 8 dieną „WYWA“ ir  „VKKM-2002“  komandos atidarė Klaipėdos miesto pavasario „Įmonių taurę“. Pirmąsias sezono rungtynes rezultatu 64-59 (8-18; 26-13; 10-17; 20-11) laimėjo „VKKM-2002“.

Rungtynes ekipos pradėjo susikausčiusios, o dauguma metimų skriejo pro šalį. „WYWA“ ekipa antroje kėlinio pusėje įgijo dviženklį pranašumą, o jaunimas toliau rungtyniavo susikaustę. Po pirmo kėlinio rezultatas 18-8 priekyje „WYWA“.

Antrajame kėlinuke „VKKM-2002“ spustelėjo varžovus, atgaivino savo puolimą ir taiklių tritaškių dėka ne tik pavijo, bet ir aplenkė varžovus. Puikios gynybos dėka „VKKM-2002“ įpusėjus rungtynėms pirmavo rezultatu 34-31.

Trečią kėlinį ekipos rungtyniavo lygiai, bet „WYWA“ galiausiai perėmė iniciatyvą. Evaldo Vegerto metimai iš po krepšio padėjo „WYWA“ ekipai pirmauti po trijų kėlinių 48-44.

Lemiamame kėlinuke  „WYWA“ sutriko ir žaidė savanaudiškai, ekipa neatrado tikrojo lyderio, o likus 15 sekundžių atsiliko 3 taškais. „WYWA“ turėjo paskutinę galimybę, tačiau Paulius Kazlauskas švystelėjo neparuoštą metimą, o prie baudų metimo linijos stojo Matas Repšys kuris įtvirtino „VKKM-2002“ komandos pergalę rezultatu 64-59.

Rungtynių žaidėjai: MVP „VKKM-2002“ Matas Repšys 16t. 8 atk.kam. 19 n.b.