"VKKM-2002" šventė įtikinamą pergalę prieš „VKKM - Authentic Cars“ krepšininkus

"VKKM-2002" šventė įtikinamą pergalę prieš „VKKM - Authentic Cars“ krepšininkus 305

Gegužės 30 dienos vakarą "Pavasario įmonių taurės" rungtynėse susitiko „VKKM - Authentic Cars“ ir „VKKM-2002“ komandos. Įtikinamą pergalę šventė „VKKM-2002“ krepšininkai rezultatu 78:56 (16:18; 11:22; 16:18; 13:20;).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo nerezultatyviai. Komandos žaidė gynybinį krepšinį ir bandė ieškoti priešininkų spragų ginyboje. Nei viena komanda neįrodė aiškaus pranašumo tik kėlinuko gale pelnytas tritaškis leido 2 taškais įsiveržti „VKKM-2002“ komandai 18:16.

Antrasis kėlinukas prasidėjo taip pat įnirtingai, komandų gynyba pasižymėjo agresyvumu. Tik penktąją minutę „VKKM-2002“ pradėjo įrodinėti pranašumą naudodamiesi priešininkų netaikliais metimais ir užpuolant greitomis atakomis. Per trumpą laiką pastaroji komanda susikrovė 10 taškų pranašumą, o kėlinio gale jį dar padidino triem taškais ir komandos ilsėtis po dviejų kėlinių išėjo rezultatu 40:27 „VKKM-2002“ naudai.

Trečiąjame kėlinuke tendencija nesikeitė – „VKKM-2002“ ir toliau didino pranašumą, vienu metu varžovus triuškino net 20 taškų pranašumu, bet jos ilgai neišlaikė ir „VKKM - Authentic Cars“ krepšininkai vėl sumažino atsilikimą iki 13 taškų. Po triejų kėlinių rezultatu 58:43 priekyje „VKKM-2002“ komanda.

Ketvirtąjame kėlinuke „VKKM-2002“ krepšininkams liko tik sutvarkyti formalumus. Nors „VKKM - Authentic Cars“ dar bandė iniciuoti spurtą, bet jį greit numalšinę „VKKM-2002“ krepšininkai šventė įtikinamą pergalę rezultatu 78:56

Rungtynių žaidėjai: MVP  - „VKKM-2002“ Matas Repšys 25t., 7 at.k., 27 n.b.

„VKKM-2002“ Edvinas Narkus  – 10 t., 7 at.k., 17 n.b.

„VKKM - Authentic Cars“ Mintautas Mockus – 15 t., 8 at.k., 15 n.b.