"WYWA - EOLA" finale

"WYWA - EOLA" finale 608

Antradienį, gegužės 28 dieną Klaipėdos miesto „Pavasario taurėje“ įvyko pusfinalio mačas tarp „Aurora – Dauparų žuvis“ ir „WYWA - Eola“ komandos. Pergalę ir kelialapį į finalą iškovojo „WYWA - EOLA“. Rungtynės baigėsi rezultatu 75-58 (16-19; 18-11; 24-12; 17-16).

Rungtynes geriau pradėjo „Aurora – Dauparų žuvis“ komanda, ji įsibėgėjus pirmajam kėliniui pirmavo rezultatu 10-5. Antroje kėlinio pusėje „WYWA – EOLA“ perėmė iniciatyvą, bet po pirmo kėlinio atsiliko rezultatu 19-16.

Antrajame kėlinyje įsibėgėjo Karolis Norkus jo vedama komanda žaidė puikiai, bet „WYWA – EOLA“ dominavo po krepšiu ir taip po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 34-30.

Trečio kėlinio pradžioje „Aurora – Dauparų žuvis“ paleido netaiklių metimų laviną, o „WYWA  - EOLA“ priešingai į ataką paleido tolimąją artileriją o po trijų kėlinių jie pirmavo rezultatu 58-42.

Ketvirtajame kėlinyje „WYWA – EOLA“ sutvarkė formalumus ir iškovojo pergalę rezultatu 75-58.

Rungtynių žaidėjai: MVP „WYWA – EOLA“ Karolis Gailiūnas 11t. 9 atk.kam. 19 n.b.

„WYWA – EOLA“ Rokas Misevičius 14 t. 11 atk.kam. 8 rez.perd. 17 n.b.

„WYWA – EOLA“ Rimantas Šimkus 10t. 10 atk.kam. 17 n.b.